کد خبر: ۶۵۹۹۶
تعداد نظرات: ۳ نظر
 

حکیم مهر: با همکاری عضو هیئت علمی دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون، دکتر آرش اسفندیاری، و دانشجویان آن واحد، سینا شجاعی و احمدرضا عباس تاش، کتاب «کالبدشناسی دامپزشکی (بخش سر و گردن)» که یکی از کتاب های مورد نیاز دانشجویان است، تالیف و منتشر گردید.

از مزایای این کتاب با توجه به حجم گسترده ساختارهای مختلف بدن و اهمیت سر و گردن در علوم آناتومی و کلینیکی دامپزشکیمی توان به روان، مختصر بودن مطالب و در عین حال پوشش دادن مطالب مهم و کاربردی علم آناتومی در بخش سر و گردن اشاره نمود و تلاش بر آن بوده است که از تصاویر گویا و نام گذاری شده جهت درک هر چه بیشتر مطالب استفاده گردد. همچنین ارائه اطلاعات آناتومی مقایسه ای حیوانات مختلف در کنار یکدیگر از مزایای دیگر این کتاب بوده و نکات کلیدی را در اختیار دانشجویان محترم دوره های عمومی و تخصصی دامپزشکی قرار می دهد.

نویسندگان همچنین افزودند: امیدواریم این کتاب قابل استفاده همه پژوهشگران و دانشجویان علوم مختلف دامپزشکی قرار گیرد و هر چند اندک، گامی در راستای افزایش این دانش برداشته و دریچه ای کوچک به دنیای وسیع علوم آناتومی بگشاید.

 
 
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
دکترعلی نوروزی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۰
0
4
درودبه دکتراسفندیاری عزیزاستادگرامی تلاش وکوشش شماقابل تحسین است.به امیدموفقیت های بیشترسلامت وتندرست باشید
دکترمسعود طالب خان گروسی
|
United Arab Emirates
|
۱۳:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۰
3
2
با سلام و تشکر از زحمات همکار گرامی، جناب دکتر اسفندیاری، در صورت امکان لطفا اعلام فرمایید که تعداد رفرانس های چاپ شده جنابعالی که در کتاب تالیفی فوق الذکر ارایه شده چند مورد هست؟ ممنون
دامپزشک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
1
0
انقدر که در ایران کتاب آناتومی منتشر شده، کیهان بچه ها منتشر نشده!
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه