کد خبر: ۳۱۲۰۴
مدیرکل دامپزشکی استان تهران خبر داد:
«دکتر سید اصغر برائی‌نژاد» افزود: حکم این افراد هنوز صادر نشده، اما دستگاه قضا مصر به برخورد جدی با این افراد است ...
 

حکیم مهر - مدیرکل دامپزشکی استان تهران با بیان اینکه متخلفان قطعه‌بندی مرغ در سرویس بهداشتی، در بازداشت و منتظر صدور حکم هستند، گفت: متخلفانی که سلامت عمومی را تهدید می‌کنند علاوه بر پلمپ واحد، ۳ ماه تا ۳ سال حبس برای آنها در نظر گرفته می‌شود.

به گزارش حکیم مهر به نقل از تسنیم، «دکتر سید اصغر برائی نژاد» اظهار کرد: سازمان دامپزشکی نظارت‌هایی بر مراکز عرضه مواد پروتئینی به طور عمومی در دستور کار دارد، اما در کنار آن از گزارش‌های مردمی بهره می‌برد.

وی با اشاره به اینکه مردم هر روزه تخلفاتی که در حوزه سلامت مواد پروتئینی مشاهده می‌کنند به سازمان دامپزشکی اعلام می‌کنند، افزود: بخش زیادی از واحدهای غیر مجاز و غیررسمی که شناسایی شده اند، توسط مردم به ما اطلاع‌رسانی می‌شود.

برائی نژاد گفت: از مردم درخواست می‌شود هر گونه نقض بهداشتی، مراکز تولید و عرضه مواد پروتیئنی را به سامانه 1512 اطلاع دهند تا بازرسین ما به‌سرعت در محل حضور پیدا کنند.

وی تصریح کرد: به‌طور هفتگی 5 تا 6 موردی گزارش مردمی در خصوصی تخلفات بهداشتی در استان تهران به ما اعلام می شود.

مدیرکل اداره کل دامپزشکی استان تهران ادامه داد: سلامت مردم خط قرمز ما به حساب می‌آید و با کسانی که بخواهند سلامت عمومی را به مخاطره بیندازند، برخورد شدیدی با کمک مقامات قضایی در دستور کار قرار می‌گیرد.

وی افزود: برای برخورد با تهدید بهداشت عمومی علاوه بر پلمپ واحد، 3 ماه تا 3 سال حبس برای متخلفان در نظر گرفته می‌شود.

برائی نژاد خاطرنشان کرد: افردی که اقدام به شستشو و قطعه‌بندی مرغ در سرویس بهداشتی کرده اند نیز شامل تخلفات مربوط به تهدید بهداشت عمومی هستند و اکنون در بازداشت به سر می برند.

وی در پایان گفت: حکم این افراد هنوز صادر نشده، اما دستگاه قضا مصر به برخورد جدی با این افراد است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، چندی پیش عکسی در فضای مجازی با محتوای ریخته شدن مرغ کف سرویس بهداشتی منتشر شد و در این ارتباط 2 نفر دستگیر و 14 تن مرغ غیر بهداشتی جمع آوری و معدوم شد.

 آخرین وضعیت متخلفان قطعه‌بندی مرغ در سرویس بهداشتی
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه