شاهدی دیگر بر سختی کار دامپزشکی:
یکی از کارکنان دامپزشکی در آذربایجان غربی بر اثر حمله گاو از ناحیه ستون فقرات مصدوم و دچار شکستگی لگن شد

حکیم مهر: مدیر کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی از مصدومیت یکی از همکاران در حین انجام عملیات مایه کوبی لمپی اسکین در شهرستان شوط خبر داد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی، «دکتر سید امید خلیل زاده» گفت: متاسفانه در حین انجام وظیفه یکی از کارکنان شبکه دامپزشکی شهرستان شوط مورد حمله یک راس گاو قرار گرفت و از ناحیه ستون فقرات و شکستگی لگن دچار آسیب دیدگی گردید.

مدیرکل دامپزشکی استان افزود: همکاران دامپزشکی در راستای تأمین سلامت و امنیت غذایی جامعه به صورت شبانه‌روزی تلاش می‌نمایند، و تصریح کرد: در راستای انجام وظایف محوله به پرسنل سالانه تعدادی از همکاران ما دچار مصدومیت‌های شدید کاری و نیز سوانح رانندگی و درگیر بیماریهای مشترک بین انسان و دام می شوند.

دکتر خلیل زاده ادامه داد: واقعا حق اطلاق نام سربازان گمنام عرصه سلامت و بهداشت عمومی جامعه کمترین واژه ای است که می توان برای توصیف پرسنل زحمت کش دامپزشکی بکار برد اما به هر حال کار با حیوان همیشه احتمال خطر را به همراه دارد و تنها چیزی که باعث می شود کارکنان دامپزشکی این گونه خطرات را به جان بخرند حس خدمت صادقانه به مردم، روستائیان و عشایر است.

مدیر کل دامپزشکی استان درخاتمه برای آقای عزتی همکاران عزیزمان از درگاه بارگاه ایزد متعال طلب سلامتی کرد.