اشاره خاص رئیس سازمان نظام دامپزشکی در پیام روز دانشجو:
هیچ عضو غیرفرهیخته و دانشگاه نرفته‌ای در بین اعضای سازمان نظام دامپزشکی وجود ندارد/ تمامی اعضای سازمان از طریق دانشگاه و بعد از گذراندن دوران دانشجویی عضو سازمان شده‌اند

حکیم مهر: رئیس سازمان نظام دامپزشکی در بخشی از پیام خود به مناسبت روز دانشجو گفت: سازمان نظام دامپزشکی ج.ا.ا یکی از فرهیخته‌ترین سازمان‌های کشور است.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان نظام دامپزشکی ج.ا.ا، «دکتر حامد زارعی» رئیس سازمان نظام دامپزشکی کشور در پیام تبریکی 16 آذر روز دانشجو را به تمامی دانشجویان غیور و اسلامی کشور به خصوص دانشجویان رشته دامپزشکی تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

روز دانشجو، روز تکریم آمیختن علم و دانش با اخلاق اسلامی و بصیرت سیاسی است.

16 آذر روز گرامیداشت یاد و خاطره سه دانشجوی عزیز از دست رفته مصطفی بزرگ‌نیا، احمد قندچی و مهدی شریعت رضوی است که یاد و خاطرشان الگو و سرلوحه دانشجویان در تمامی نسل‌ها است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این سه عزیز، روز دانشجو را که در واقع روز تأکید بر نقش بی‌مانند مجاهدت در راه کسب علم و دانش، در کنار تقویت ایمان دینی و بصیرت سیاسی، در راه پیشرفت مادی و معنوی کشور است به تمامی دانشجویان عزیز به خصوص دانشجویان رشته دامپزشکی کشور تبریک عرض می‌نمایم.

به جرات می‌توان گفت سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران از جمله سازمان‌های فرهیخته کشور است که تمامی اعضای آن از طریق دانشگاه و بعد از گذراندن دوران دانشجویی عضو سازمان شده‌اند و هیچ عضو غیر فرهیخته و دانشگاه نرفته‌ای در بین اعضای سازمان وجود ندارد و این خود از جمله مواردی است که سطح علمی و فرهنگی سازمان نظام دامپزشکی کشور را در بالاترین سطح‌ها در بین سازمان‌های کشور قرار داده است.

امید است دانشجویان عزیز و پرتلاش رشته دامپزشکی با تلاش و انگیزه بالای خود آینده‌ای روشن‌تر از هر زمان دیگر را برای خانواده بزرگ دامپزشکی کشور رقم بزنند.

دکتر حامد زارعی

رئیس سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران