ششمین کنگره بین‌المللی کلینیسین‌های دام‌های بزرگ بهمن‌ماه امسال برگزار می‌شود/ آغاز کنگره‌های سازمان نظام دامپزشکی پس از سه سال وقفه

حکیم مهر: کنگره‌های سازمان نظام دامپزشکی که به دلیل شیوع جهانی کووید-19 در طول سه سال گذشته متوقف شده بود، با برگزاری کنگره ششم ایکلاپ در بهمن ماه سال 1401 مجدداً از سر گرفته خواهد شد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران، دومین نشست کمیته تخصصی دامهای بزرگ سازمان نظام دامپزشکی روز گذشته با حضور اعضای این کمیته و گروه معاونت  بهداشت، آموزش و توسعه این سازمان تشکیل شد.

بر اساس این گزارش در نشست فوق چارچوب و ضوابط برگزاری ششمین کنگره بین‌المللی کلینیسین‌های دام‌های بزرگ (ایکلاپ 2023) در بهمن‌ماه 1401 به تصویب رسید که در این راستا آقایان «دکتر محمدرضا صفری» به عنوان رئیس کنگره، «دکتر مسعود عربشاهی» به عنوان دبیر، «دکتر رضا کسروی» به عنوان دبیر علمی، «دکتر کامران شریفی» به عنوان رئیس کمیته علمی و «دکتر بهمن جاوید لامعی» به عنوان رئیس کمیته اجرایی ایکلاپ ششم انتخاب و معرفی شدند.

همچنین عناوین پانل‌ها و سخنرانی‌های کلیدی کنگره بین‌المللی کلینیسین‌های دام‌های بزرگ ( ایکلاپ 2023) با محوریت نقش دامپزشکی در اقتصاد دامپروری به تصویب رسید.