در پیامی منتشر شد:
دل‌نوشته «مهندس محمدرضا مومنی» برای همکاران خود در سازمان دامپزشکی کشور
 
 

حکیم مهر: «مهندس محمدرضا مومنی» معاون سابق توسعه مدیریت و منابع سازمان دامپزشکی کشور که چندی پیش به سمت معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد منصوب شده بود، در پیامی از همکاران خود در سازمان دامپزشکی کشور تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، متن پیام مهندس مومنی به شرح زیر است:

بسمه تعالی

همکاران محترم سازمان دامپزشکی کشور

توفیق چهار سال همکاری در جمع شما بزرگواران فرصت مغتنمی بود که بی‌تردید از ماندگارترین و مفیدترین سال‌های خدمتی‌ام محسوب می‌شود.

تمام تلاشم در این سال‌ها بعد از رضایت خدا، معطوف به خدمت شایسته به شما همکاران محترم و خانواده‌های معززتان و البته هموطنان عزیزمان در سراسر کشور بوده است.

زحمات و خدمات ارزنده شما در راستای بهبود وضیعت سلامت جامعه به دور از حاشیه و تبلیغ، زیربنای امنیت و آرامش هموطنانمان است که هر چند از نگاه بسیاری شاید مغفول بماند، اما اجری مضاعف در بارگاه الهی دارد.

اینک خدمت در شهر مشهد مقدس و مجاورت آقا علی بن موسی‌الرضا (ع) تقدیرم شده و فرصت مغتنمی دیگر تا در خدمت شما و همه هموطنان عزیز زائر و مجاور باشم. انشاالله عنایت الهی و لطف حضرتش یاریم کند که خادمی شایسته برای عاشقان درگاهش باشم.

جا دارد از حسن اعتماد جناب آقای دکتر رفیعی‌پور و جناب آقای دکتر ماکنعلی رئیس محترم سازمان دامپزشکی کشور و همچنین حسن همکاری تک تک اعضای بزرگوار خانواده محترم دامپزشکی در ستاد و کلیه استان‌ها قدردانی نمایم. نایب‌الزیاره و دعاگوی سلامتی و سعادت همه شما عزیزان و خانواده‌ی محترم‌تان هستم. حلالم کنید.

خدانگهدارتان

محمدرضا مومنی- سوم آبان‌ماه 1400 خورشیدی