جشن دانش‌آموختگی ۱۲ دانشجوی دکتری دامپزشکی دانشگاه آزاد گرمسار برگزار شد (+پی‌نوشت حکیم مهر)

حکیم مهر: جشن دانش‌آموختگی ۱۲ دانشجوی دکتری دامپزشکی‎‎ در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار برگزار شد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از آنا، جشن دانش‌آموختگی ۱۲ دانشجوی ورودی ۹۳ و ۹۴ دوره دکتری دامپزشکی دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حداقل جمعیت در سالن آمفی‌تئاتر این دانشکده برگزار شد.

در این مراسم که «حجت‌الاسلام عباس نصیری‌فرد» معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار، «محمدصادق صبوری» معاون فرهنگی دانشجویی، «مهران مهدی‌پور» رئیس دانشکده دامپزشکی و جمعی از استادان و کارکنان حضور داشتند، ۱۲ دانشجوی دوره دکتری دامپزشکی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با اجرای چند برنامه دانش‌آموختگی خود را جشن گرفتند.

معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار با تبریک دانش‌آموختگی دانشجویان در دوره دکتری دامپزشکی گفت: اهل علم هیچ وقت فارغ‌التحصیل نمی‌شوند، امیدوارم شاهد ادامه تحصیل و کسب مدارج بالاتر دانش‌آموختگان باشیم.

عباس نصیری‌فرد با بیان اینکه یکی از کسانی که دعایش در حق انسان مستجاب می‌شود، استاد است، احترام به استادان را ضروری دانست و به دانشجویان توصیه کرد: زنجیره احترام به استادان را همواره حفظ کنند.

وی با ذکر حدیثی گفت: استادان، پدر و مادرخانم و پدر و مادر شوهر و علمای دینی و کسانی که شما دینتان را از آنها می‌گیرید در حکم پدر و مادر هستند و باید احترام آنها مانند پدر و مادر حفظ شود.

اجرای برنامه صندلی داغ با حضور سه تن از استادان، پخش کلیپ و قدردانی از دانش‌آموختگان نیز برگزار شد و در پایان ۱۲ دانش‌آموخته دوره دکتری دامپزشکی سوگند یاد کردند.

پینوشت حکیم مهر:

مورد عجیب این مراسم این بود که همه این دوازده دانشجو، از دانشجویان دختر بودند و هیچ دانشجوی پسری در بین فارغالتحصیلان به چشم نمیخورد؛ این مراسم بیشتر به مراسم فارغالتحصیلی دانشجویان پرستاری شباهت داشت تا دانشجویان دامپزشکی!