در نامه‌ای به رئیس سازمان نظام دامپزشکی:
طولانی شدن اجرای پروژه مسکونی «شاهین» و عدم عودت هزینه پرداختی خریداران، رئیس نظام دامپزشکی استان مازندران را دست به قلم کرد
 
 

حکیم مهر: رئیس نظام دامپزشکی استان مازندران در نامهای به رئیس سازمان نظام دامپزشکی، ار ناموفق بودن پروژه مسکونی «شاهین» صندوق تعاون و رفاه این سازمان، انتقاد کرد.

به گزارش حکیم مهر، «دکتر ناصر دستوریان» در این نامه با اشاره به اینکه با توجه به طولانی شدن اجرای این پروژه، تعدادی از سهامداران خواهان عودت ثمن معامله شدهاند ولی اقدامی از سوی صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام دامپزشکی صورت نپذیرفته است، خواستار احقاق حقوق سهامداران این پروژه شد.

گفتنی است سال گذشته جمعی از سهامداران پروژه مسکونی «شاهین» صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام دامپزشکی با حضور در ساختمان مرکزی این سازمان، به مشکلات پیش آمده در روند ساخت این پروژه و بلاتکلیفی سهامداران اعتراض کرده بودند. (اینجا)

پروژه مسکونی شاهین شامل ۸۰ واحد مسکونی که در خردادماه سال ۹۸ در قطعه زمینی به مساحت ۱۹۰۰ متر واقع در محله جنتآباد تهران آغاز شده بود، قرار بود طی مدت ۲۴ ماه تحویل خریداران شود که تاخیر در اجرای پروژه، اعتراضاتی را به همراه داشته است. معترضان اظهار می‌دارند که تا کنون نه تنها واحدهای مسکونی پروژه ساخته نشدهاند بلکه قادر به عودت اصل مبلغ پرداختی خود نیز نشدهاند.

متن نامه رئیس نظام دامپزشکی استان مازندران به شرح زیر است: