ادعای شهردار شاهدشهر: حامیان حیوانات ۱۵ سگ‌ بیمار را آتش زدند!
 
 

حکیم مهر: شهردار شاهدشهر با اشاره به کشف لاشه سوخته ۱۵ قلاده سگ رهاشده درون کیسه‌های زباله در حاشیه شاهدشهر، گفت: با توجه به دستگیری یکی از افراد مرتبط با موضوع، گویا بانیان این اتفاق گروهی با عنوان حامیان حیوانات بودند که به دلیل بیماری و عدم امکان نگهداری از سگ‌ها، آن‌ها را سوزانده ‌و رها کردند .

به گزارش حکیم مهر به نقل از فارس، «حامد سلمانی» شهردار شاهدشهر در خصوص کلیپ منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر کشف لاشه‌های سوزانده شده در شاهدشهر اظهار کرد: طی بازدید از محل مربوطه، ۱۵ قلاده سگ در کیسه‌های زباله آتش‌ زده شده بود و نیروهای شهرداری شاهدشهر در آن نقطه مستقر شدند.

وی گفت: این لاشه‌های سوخته سگ در خانه‌ای مخروبه در حاشیه شاهدشهر رها شده بود و پس از اعلام موضوع به دادستانی، فرمانداری و  نیروی انتظامی  پییگری‌های مربوطه آغاز شد.

شهردار شاهدشهر بیان داشت: صبح امروز همزمان با استقرار نیروهای شهرداری در محل، گویا خودرو پرایدی به منظور انتقال این لاشه‌ها به محل مراجعه کرده که با ممانعت نیروهای شهرداری پراید اقدام به فرار می‌کند که یکی از افراد مربوطه به کمک نیروی انتظامی دستگیر می‌شود.

سلمانی با اشاره به ارجاع موضوع به دادگستری شهرستان شهریار و نیروی انتظامی و پیگیری شهرداری گفت: گویا بانیان این اتفاق گروهی با عنوان حامیان حیوانات بودند که در کار پرورش و نگهداری سگ بودند که به علت مریضی سگ‌ها و عدم امکان نگهداری، تعدادی از این سگ‌ها را متاسفانه آتش زده و در بیابان رها می‌کنند.

وی ضمن اشاره به لزوم رویه برخورد مناسب با حیوانات از جمله سگ‌های بلاصاحب تصریح کرد: ما درخواست برخورد قاطع با عاملان این اقدام را از طریق مراجع مربوطه داریم.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهریار، امروز کلیپی در فضای مجازی با عنوان سوزاندن تعدادی سگ در شاهدشهر شهریار و رهاسازی در کیسه‌های زباله منتشر شد.