کد خبر: ۶۹۵۸۶
تعداد نظرات: ۲ نظر
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان سبزوار خبر داد:
«دکتر جغتایی» افزود: فرد مذکور مدتی به عنوان دستیار در یکی از کلینیک‌های دامپزشکی اقدام به انجام خدمات جانبی مانند چیدن ناخن و... می‌نمود و جسارت مداخله در امور درمانی دامپزشکی را پیدا کرده بود ...

حکیم مهر: فردی که به صورت غیر مجاز و بدون هیچگونه مدرک تحصیلی اقدام به انجام امور درمانی و جراحی دامپزشکی نموده و منجر به تلف شدن حیوان شده بود، به مراجع قضایی معرفی گردید.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی شبکه دامپزشکی سبزوار، «دکتر جغتایی» رئیس شبکه دامپزشکی سبزوار گفت: پیرو شکایت صاحب حیوانی از یک فرد که به صورت غیرمجاز و بدون هیچگونه مدرک تحصیلی اقدام به انجام امور درمانی و جراحی دامپزشکی نموده و منجر به تلف شدن حیوان بعد از انجام جراحی شده بود (فرد مذکور مدتی به عنوان دستیار در یکی از کلینیک های دامپزشکی اقدام  به انجام خدمات جانبی مانند چیدن ناخن و... می نمود و جسارت مداخله در امور درمانی دامپزشکی را پیدا کرده بود) و همچنین شکایت همکاران دامپزشک به دلیل مداخله فرد بدون تخصص در حوزه درمانی دامپزشکی، پیگیری ها و تحقیقات توسط شبکه دامپزشکی  انجام شده و فرد متخلف شناسایی و پرونده وی پس  از احراز تخلف به دادگستری ارسال شد.

وی افزود: برای انجام هرگونه کار درمانی در هر نوع دام نیاز به مدرک تحصیلی مرتبط و اخذ پروانه درمان از سازمان دامپزشکی می باشد و مداخله در امور درمانی جرم محسوب می شود.

 

انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
ناشناس
|
Italy
|
۱۳:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۸
0
0
مجازات سنگینی در انتظارشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۸
0
3
از متن خبر این برمیاد ؛ دامپزشکی طول مدتی که این فرد خلاف می‌کرده هیچ برخوردی نکرده بوده و فقط وقتی یه نفر بدلیل تلف شدن حیوونش رفته شکایت کرده ، دامپزشکی هم مدعی شده ، آقا تا الان کجا بودی ، فقط مستندات قانونی میخوای که حتی برای جمع آوریش ما کلی مشکل داریم .... این موقع دامپزشکی میاد وسط میگه من پیگیرش بودم ..................
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه