کد خبر: ۶۷۳۴۵

رسانه‌های آلمان اعلام کردند: در اتفاقی عجیب در شهر "هاگن"، آتش‌نشان‌ها از آپارتمان ۴۵ متری یک شهروند، ده‌ها مار سمی خارج کردند.

به گزارش حکیم مهر به نقل از ایسنا، اخبار محلی حاکیست که آتش‌نشان‌ها برای خارج کردن مارهای سمی و عقرب از این "جنگل خصوصی"  ۱۴ ساعت بی‌وقفه تلاش کردند.

بنابر گزارش‌ها، در طبقه بالای این مجتمع آپارتمانی یک "جنگل خصوصی" پیدا شده که مملو از مارهای سمی و عقرب بوده است. آتش‌نشانان حدود ۵۰ مار و عقرب را که برخی از آنها بسیار سمی بودند از آپارتمان و همچنین زیرزمین این مرد خارج کردند.

آتش‌نشانان وقتی به این مأموریت اعزام شدند با یک جنگل خصوصی به مساحت ۴۵ متر مربع مواجه شدند و فکر نمی‌کردند ماموریت آنها ۱۴ ساعت طول بکشد.

در آپارتمان این مرد گیاهان متعددی از جمله لیانا نیز وجود داشت. این مرد اهل هاگن چندین مار بسیار سمی از جمله مارهای افعی گابون و مار کبرا را در آپارتمان خود نگهداری می‌کرد.

نیروهای آتش نشانی چندین عقرب سمی نیز کشف کردند. مارهای دیگری نیز در یک اتاق زیرزمینی زندگی می‌کردند که دسترسی به آن برای همه آزاد بوده است.

کادر درمانی برای ارائه کمک‌های پزشکی در محل ماموریت آماده بود تا در صورت مارگزیدگی یا عقرب‌گزیدگی بلافاصله دست بکار شود

به گزارش دویچه‌وله، آتش‌نشانان پس از اتمام ماموریت موفقیت‌آمیز خود، مارها و عقرب‌های سمی را به یک موسسه جانورشناسی تحویل دادند.

 

برچسب ها: دامپزشکی ، آلمان ، مار سمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه