کد خبر: ۶۳۱۴۲

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد از انتخاب ۱۲ ایده برتر توسط داوران و راهیابی به مرحله نهایی مسابقات دام تاپ ۲ خبر داد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از آنا، «احمد حقانی» درباره راهیابی ایده‌های برتر به مرحله نهایی مسابقات دام تاپ دو اظهار کرد: پس از داوری ۶۰ ایده ارسال شده به دبیرخانه مسابقات با پایان یافتن مهلت ارسال و داوری مقدماتی، ۱۲ ایده برای ارائه و داوری نهایی انتخاب شدند.

وی افزود: دومین مسابقه ملی ایده شو دامپزشکی با همت باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای شهرکرد، شهر قدس و کازرون و با همکاری پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری، مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه شهرکرد، گروه جهادی فانوس، اداره کل دامپزشکی استان و سازمان نظام دامپزشکی استان چهارمحال و بختیاری  ۲۰ اسفند به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود.

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد اضافه کرد: این ایده‌ها در پنج محور تغذیه اقتصادی و بهره‌وری بالا، مدیریت و کسب‌وکار دیجیتال در دامپزشکی، داور درمانی و درمان‌های بومی در دامپزشکی، چالش‌ها و راهکارهای موجود در قوانین حاکم بر دامپزشکی و مکانیزاسیون هوشمندسازی سیستم‌های پرورش دام و آبزیان به دبیرخانه ارسال شدند.

حقانی عنوان کرد: دومین مسابقه ملی دامپزشکی به‌دلیل محدودیت‌ها و لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ۲۰ اسفند به‌‌صورت مجازی و در بستر اینستاگرام برگزار و برترین‌های این دوره با رأی داوران و تماشاگران معرفی می‌شوند.

وی یادآور شد: بیمارستان دامپزشکی آرین، شرکت رادین صنعت رایان، شرکت کیمیاگران تغذیه، شرکت به مالت، شتاب‌دهنده جهت و جهاد دانشگاهی استان چهارمحال و بختیاری اسپانسرهای این رویداد خواهند بود.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه