کد خبر: ۶۲۹۸۳

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد از ارسال ۴۰ ایده توسط محققان و دانشجویان رشته دامپزشکی به دبیرخانه مسابقه ملی «دام‌تاپ ۲» خبر داد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از آنا، «احمد حقانی» با بیان اینکه مهلت ارائه ارسال ایده به دومین مسابقه ملی ایده‌شو۲ دامپزشکی تا ۱۵ اسفند جاری تعیین شده است، اظهار کرد: ۶۳ ایده در سامانه مربوط به این مسابقه ملی به ثبت رسید که با توجه به ثبت تکراری تعدادی از این ایده‌ها، تاکنون ۴۰ ایده در دبیرخانه این مسابقه پذیرفته‌ شده است.

وی افزود: این ایده‌ها در پنج محور تغذیه اقتصادی و بهره‌وری بالا، مدیریت و کسب‌وکار دیجیتال در دامپزشکی، داور درمانی و درمان‌های بومی در دامپزشکی، چالش‌ها و راهکارهای موجود در قوانین حاکم بر دامپزشکی و مکانیزاسیون هوشمندسازی سیستم‌های پرورش دام و آبزیان به دبیرخانه ارسال شدند.

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد یادآور شد: با پایان یافتن مهلت ارسال و داوری مقدماتی، ۱۲ ایده برای ارائه و داوری نهایی انتخاب خواهند شد.

حقانی تأکید کرد: دومین مسابقه ملی دامپزشکی به‌دلیل محدودیت‌ها و لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ۲۰ اسفند به‌‌صورت مجازی و در بستر اینستاگرام برگزار و برترین‌های این دوره با رأی داوران و تماشاگران معرفی می‌شوند.

وی به اجرای برنامه‌های حمایتی برای به نتیجه‌رسیدن ایده‌های برتر این مسابقه ملی نیز اشاره و عنوان کرد: طرح‌های حمایتی با همکاری پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری، باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان و مراکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد، اداره‌کل دامپزشکی، بسیج علمی، پژوهشی و فناوری و سازمان نظام دامپزشکی استان اجرا خواهد شد.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه