کد خبر: ۵۱۷۵۷

رئیس شورای شهر تهران از سازمان‌های مردم نهاد فعال در حوزه حیوانات دعوت کرد تا در مورد نگهداری از سگ‌های بلاصاحب به شهرداری کمک کنند.

به گزارش حکیم مهر به نقل از ایسنا، «محسن هاشمی» در مورد چرایی استفاده از پیمانکار بدسابقه در امر نگهداری سگ‌های بی‌صاحب در سازمان ساماندهی مشاغل گفت: جمع آوری سگ‌ها، موضوعی نیست که پیمانکار فعال زیادی داشته باشد؛ بگونه‌ای که حتی دیده شده وقتی شرکت ساماندهی مشاغل مناقصه‌ای برای جذب پیمانکار برگزار می‌کند،‌ تعداد پیمانکاران متقاضی آنقدر کم است که حتی مجبور می‌شوند با پیمانکار قبلی که شاید سابقه خوبی هم نداشته باشد، همکاری کنند.

وی با بیان اینکه باید بخش خصوصی در زمینه حیوانات شهری فعال‌تر شود، گفت:‌ لازم است از سازمان‌های مردم نهاد فعال در حوزه حیوانات دعوت کرد تا در مورد نگهداری سگ‌های بلاصاحب به شهرداری کمک کنند.

هاشمی ادامه داد: پیشنهاد می‌شود که سمن‌های  فعال در حوزه حمایت از حیوانات و به خصوص سگ‌ها با تشکیل شرکت و طی کردن مراتب قانونی در مناقصات شرکت کنند تا حداقل پیمانکارانی که کارشان بیشتر جنبه سودجویی دارد تا حمایت از حیوانات، از گردونه پیمانکاری شهرداری حذف شوند.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه