کد خبر: ۵۰۸۷۳
تعداد نظرات: ۴ نظر
از سوی اداره دامپزشکی مشهد:
رئیس شعبه سیار تعزیرات حکومتی خراسان رضوی گفت: این دو تن گوشت برای بررسی به اداره کل دامپزشکی تحویل شد و دیروز دامپزشکی طی نامه‌ای غیربهداشتی بودن این گوشت‌ها را تایید کرد ...
 

حکیم مهر: رئیس شعبه سیار تعزیرات حکومتی خراسان رضوی گفت: استفاده از گوشت غیر بهداشتی در چهار هتل پنج ستاره توسط اداره دامپزشکی مشهد تایید و پرونده به تعزیرات حکومتی ارجاع شد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از ایرنا، «امید جلیلی» افزود: پنجم و ششم تیر ماه کنونی در پی اجرای طرح بازرسی از هتل ها، دو تن گوشت غیربهداشتی و فاسد از چهار باب هتل پنج ستاره در هسته مرکزی شهر مشهد کشف و ضبط شد که خبر آن نیز رسانه ای شد.

وی با اشاره به تکذیب عجولانه این موضوع در یکی از رسانه ها، تشویش اذهان عمومی و ایجاد جو بی اعتمادی نسبت به تعزیرات حکومتی ادامه داد: این گوشت ها برای بررسی به اداره کل دامپزشکی تحویل شد و دیروز دامپزشکی طی نامه ای غیربهداشتی بودن این گوشت ها را تایید کرد.

رئیس شعبه سیار تعزیرات حکومتی خراسان رضوی با بیان این که ارزش ریالی این گوشتها هزار و ۳۰۰ میلیون ریال برآورد شده است گفت: گزارش دامپزشکی تحت عنوان گزارش تقلب در کسب و کار به سازمان صنعت استان برای تنظیم فرم تخلف و ارسال گزارش آن به تعزیرات حکومتی برای رسیدگی و صدور رای ارسال شده است.

جلیلی افزود: تعزیرات حکومتی مدافع حقوق و صیانت از زائران و مجاوران است و با متخلفان برخوردهای قانونی لازم صورت می گیرد.

تعداد پرونده‌های وارده به اداره کل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی طی سه ماه نخست امسال ۱۰ هزار و ۹۷۲ فقره و تعداد پرونده‌های مختومه ۱۰ هزار و ۲۸۳ فقره بوده است.

 

انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
0
0
مدیرکل که جند روز قبل تکذیب کرد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
0
0
متاسفانه عدم برخورد قاطع و سریع قوه قضاییه با پرونده های مافیایی گوشت بخصوص در استانهایی این چنین که جمعیت زوار بالایی و در نتیجه منافع نامشروع فراوانی برای مافیای مذکور دارد این امر را می طلبد که قوه محترم قضاییه با اولویت و سرعت عمل با این گونه پرونده ها برخورد و با مجازات قاطع و سریع این مفسدین زمینه ادامه اینگونه مفاسدی را ریشه کن نماید. ......................
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
0
1
با پرونده گوشت های های آلوده قبلی چکار کردند که با این پرونده بخواهند انجام دهند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
0
0
مشکل غیر بهداشتی
حتی اگر سالمونلا هم داشته باشد طبق بخشنامه سازمان قابل مصرف است
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه