کد خبر: ۳۴۸۳۲با پیگیریهای بازرسان دامپزشکی فردیس ، یک مرکز غیرمجاز پرورش ، کشتار و بسته بندی غیربهداشتی بلدرچین پلمپ شد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی دامپزشکی استان البرز، در راستای اجرای دستورالعملهای سازمان دامپزشکی در زمینه برخورد با هرگونه عرضه و فروش طیور زنده در سطح شهر به جهت پیشگیری و جلوگیری از انتقال و انتشار بیماریهای فوق حاد تنفسی پرندگان ، طرح عملیاتی جمع آوری طیور زنده و پلمپ مراکز غیرمجاز با جدیت از سوی دامپزشکی فردیس در حال اجرا بوده و هست.

«دکتر محمدمهدی راهنورد» رئیس اداره دامپزشکی فردیس، در همین زمینه افزود: باتوجه به اینکه برخورد با عرضه طیور زنده در سطح شهر و معابر عمومی در دستور کار ادارات دامپزشکی قرار دارد لذا بازدیدهای کارشناسان این اداره و برخورد با واحدهای غیرمجاز در سطح شهرستان بصورت مستمر انجام می گیرد.

راهنورد در ادامه گفت : با پیگیریهای بازرسان حوزه نظارت این اداره یک واحد غیرمجاز پرورش ، کشتار و بسته بندی غیربهداشتی بلدرچین در منطقه فردیس شناسایی که پس از اخذ حکم قضایی از دادستان محترم شهرستان ، واحد مذکور جمع آوری و پلمپ گردید.

وی در پایان از شهروندان خواست از مصرف هرگونه فرآورده خام دامی بسته بندی شده فاقد لیبل مشخصات دامپزشکی ، تاریخ تولید و تاریخ انقضاء خودداری نموده و درصورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را سریعاً ازطریق سامانه رایگان 1512 دامپزشکی استان البرز و یا شماره تلفنهای 36640518 و 36615111 دامپزشکی فردیس اطلاع رسانی نمایند تا بازرسین دامپزشکی اقدام لازم را بعمل آورند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه