انتصاب «دکتر رضا مرجانیان» به عنوان سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان کیار

حکیم مهر: مدیرکل دامپزشکی استان چهارمحال و بختیاری در سفر به شهرستان کیار از زحمات 8 ساله «مجید علایی» به عنوان رئیس شبکه دامپزشکی کیار تقدیر و «دکتر رضا مرجانیان» را به عنوان سرپرست جدید این شبکه منصوب نمود.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان چهارمحال و بختیاری، «دکتر محمد اسدی» مدیرکل دامپزشکی استان در حکمی دکتر رضا مرجانیان را به سمت سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان کیار منصوب نمود.

در بخشی از این حکم آمده است: تعامل سازنده با همه دستگاههای شهرستان و کارکنان خدوم آن شبکه به منظور دستیابی به اهداف سازمانی مورد انتظار است.

دکتر اسدی در مراسم تودیع و معارفه رئیس پیشین و سرپرست جدید شبکه دامپزشکی شهرستان کیار در سخنانی با اشاره به زحمات و اقدامات مجید علایی در طول مدت تصدی مسئولیت این شبکه گفت: از دکتر مرجانیان نیز انتظار است تا با تقویت نقاط قوت و رفع یا اصلاح نقاط ضعف، با تعامل همه جانبه با کارکنان شبکه و مدیران شهرستان، گامی بلند در جهت خدمت به مردم، روستائیان و عشایر شهرستان بردارد.

دکتر اسدی به ظرفیت های شهرستان کیار نیز اشاره کرد و افزود: این شهرستان با دارابودن مزارع پرورش ماهی زیاد، قطب پرورش آبزیان در استان و کشور است که می طلبد در جهت رفع موانع و مشکلات این بخش در جهت افزایش تولید و سلامت محصول نهایی اقدام نمود.

دراین مراسم همچنین علایی گزارش مختصری از اقدامات خود در طول مدت مسئولیتش ارائه و دکتر مرجانیان نیز به بخشی از برنامه های خود در جهت مدیریت این شبکه اشاره نمود.

مرجانیان اظهار امیدواری کرد با همدلی و همیاری همه کارکنان شبکه مانند یک خانواده در جهت رفع مشکلات بکوشیم.

شایان ذکر است دکتر رضا مرجانیان دانش آموخته دکتری عمومی دامپزشکی بوده و سابقه کار در بخش خصوصی دامپزشکی همچنین سابقه ریاست شبکه دامپزشکی در استان کردستان را نیز در کارنامه خود دارد.