تجلیل استاندار مازندران از مدیر کل دامپزشکی استان مازندران به عنوان دستگاه برتر

حکیم مهر: استاندار مازندران با اهدای لوح تقدیری از عملکرد «دکتر محمدحسن گلپایگانی» مدیر کل دامپزشکی مازندران به عنوان دستگاه برتر استان تجلیل کرد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان مازندران، در راستای اجرای موفقیت آمیز رزمایش های پدافند غیر عامل با محوریت اقدامات پیشگیرانه دامپزشکی در حوزه مبارزه با بیماریهای دامی و جلوگیری از انتشار این بیماریها با اولویت بیماریهای مشترک بین انسان و حیوان، دکتر بخشی مدیر کل پدافند غیرعامل استانداری مازندران با حضور در اداره کل دامپزشکی استان، لوح تقدیر استاندار مازندران را تسلیم دکتر گلپایگانی کرد.

حسینی در بخشی از این لوح آورده است:

جناب آقای دکتر گلپایگانی، مدیر کل محترم دامپزشکی استان مازندران

با سلام و تحیات الهی و با صلوات بر حضرت محمد و آل محمد ص تحقق سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری مدظله العالی در حوزه پدافند غیر عامل مرهون تلاش بی وقفه و خستگی ناپذیر مدیران فداکار و جهادگری است که در این راستا مدبرانه و مجاهدانه برای انجام وظیفه و رسالت سازمانی و پیشرفت امور نقش آفرینی می کند.

 بدینوسیله از تلاش های ارزنده و همت والای جنابعالی بعنوان دستگاه برتر استان در اجرای برنامه ها و تحقق اهداف پدافند غیر عامل با تاسی از شعار (برای مردم، پدافند دانش بنیان، حفاظت از زیرساخت ها و تداوم کارکردها) و در راستای تاکیدات دولت انقلابی و مردمی سیزدهم کمال تقدیر و تشکر به عمل می آید.

توفیق روز افزون جنابعالی را در سایه الطاف الهی و تحت توجهات حضرت ولی عصر عج و پیروی از منویات حکیمانه مقام معظم رهبری مدظله العالی و سیاست های دولت انقلابی و مردمی در تعالی و پیشرفت اهداف مقدس جمهوری اسلامی آرزومندم.

سید محمود حسینی پور

استاندار و رئیس شورای پدافند غیر عامل استان مازندران