رئیس اداره دامپزشکی کاشمر: بخش دولتی حامی و پشتیبان بخش خصوصی است

حکیم مهر: رئیس شبکه دامپزشکی کاشمر ازبرگزاری جلسه هم اندیشی و تبادل نظر در خصوص آخرین دستورالعمل های سازمانی خبر داد

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان خراسان رضوی، رئیس شبکه دامپزشکی کاشمر ازبرگزاری جلسه هم اندیشی و تبادل نظر در خصوص آخرین دستورالعمل های سازمانی خبر داد.

«دکتر سعید خانزاده» در این جلسه ضمن تقدیر از تلاش فنی همکاران در پیشبرد اهداف دامپزشکی بر  لزوم ارتباط تنگاتنگ و هماهنگی بین همکاران تاکید کرد.

وی ارتقاء بهبود عملکرد همکاران و استفاده ازروشهای نوین و با کیفیت در کار را برای رسیدن به اهداف پیش رو ضروری دانست  و اظهار امیدواری کرد  همکاران باید متعهدانه و مجدانه برای ارتقای سلامت و امنیت غذایی و بهبود سفره خانوار با فداکاری و ایثار تلاش کنند تا گامهای موثری در جهت رسیدن به اهداف و بهبود کمی و کیفی بردارند.

وی برای همکاران خدوم دامپزشکی که در خط مقدم امنیت غذایی تلاش می کنند، آرزوی موفقیت و سعادت را از خداوند متعال مسئلت نمود و گفت بی تردید سلامت و امنیت غذایی از مقوله های بسیار مهم زندگی جامعه می باشد بر همین اساس دامپزشکی از جایگاه و اهمیت ویژه ای برخوردار است و در حال حاضر فضای مجازی فرصتی است که عموم مردم از تنوع خدمات گستره وسیع فعالیت های دامپزشکی آگاهی می یابند .

در پایان ضمن اعلام حمایت کامل از همکاران عنوان داشت: مجموعه دولتی به عنوان حامی و پشتیبان بخش خصوصی این آمادگی را دارد تا در جهت رفع موانع کسب و کار و مشکلات پیش روی آنها اقدام نماید و در کنار این موضوع نظارت های عالیه خود در جهت حفظ و حراست از حقوق بهره برداران را در دستور کار دارد و با متخلفین این حوزه برخورد خواهد کرد.