انتصاب «دکتر اسماعیل الهیاری» به عنوان سرپرست معاونت سلامت اداره کل دامپزشکی آذربایجان غربی (+تصاویر)

«دکتر اسماعیل الهیاری» بعنوان سرپرست معاونت سلامت اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی منصوب شد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی دامپزشکی استان آذربایجان غربی، طی حکمی که از سوی «دکتر سید امید خلیل زاده» مدیر کل دامپزشکی استان صادر گردید، «دکتر اسماعیل الهیاری» به عنوان سرپرستی معاونت سلامت اداره کل دامپزشکی استان منصوب گردید.

در این حکم آمده است:

جناب آقای دکتر اسماعیل اللهیاری

سلام علیکم

با صلوات بر محمد و آل محمد (ص)

نظر به سوابق و تجربیات جنابعالي در حوزه سلامت و با توجه به اهمیت و جایگاه حساس امورات فنی در ادارات کل دامپزشکی استان در عرصه بهداشت دام و طیور و آبزیان به موجب این حکم به سرپرستی معاونت سلامت منصوب می شوید امید است با توکل به خداوند متعال و همکاری، تعامل شایسته و با استفاده از تمامی توان کلیه مسئولین و پرسنل آن حوزه در راستای تحقق اهداف سازمان و عمل به منویات مقام معظم رهبری در پیشرفت و تعالی مادی و معنوی دولت خدمتگزار با سازماندهی مناسب آن حوزه زمینه تحقق هرچه بهتر اهداف سازمانی را فراهم آورده و در انجام وظایف و امور محوله موفق و موید باشید.

همچنین از «دکتر سید غلامرضا ملکی» که پیش از این عهده دار مسئولیت مذکور بود با اهداء لوح تقدیر توسط مدیر کل دامپزشکی استان قدردانی بعمل آمد.

لازم به ذکر است دکتر اسماعیل الهیاری ریاست اداره بهداشت و مدیریت بیماریهای طیور و آبزیان اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی را نیز در کارنامه خود دارد.