انتصاب «دکتر محمدجواد امیدواریان» به عنوان معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان قم (+تصاویر)

مراسم تودیع و معارفه معاونین سلامت سابق و جدید اداره کل دامپزشکی استان قم با حضور مدیران دامپزشکی استان برگزار شد

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان قم، در مراسمی و با حضور مدیران دامپزشکی استان، «دکتر مهدی رفیعی محمدی»، مدیرکل دامپزشکی استان قم، معاون سلامت جدید را معرفی و از تلاشهای صادقانه معاون سابق قدردانی کرد.

وی در این مراسم که در خلال جلسه شورای هماهنگی این اداره کل برگزار گردید اظهار کرد: به دلیل انتقال «دکتر محمدابراهیم داداشی» به استان مازندران متاسفانه از همکاری یکی از مدیران با تدبیر، مسئولیت پذیر و با انگیزه محروم شدیم.

مدیر کل دامپزشکی استان قم از دکتر محمدابراهیم داداشی بخاطر تاثیر بسزای او در تحقق اهـداف، اولویت ها و برنامه های حوزه معاونت سلامت در طول مدت زمان تصدی تقدیر و تشکر نمود.

دکتر مهدی رفیعی محمدی در ادامه عنوان کرد: پس از قطعی شدن انتقال معاون سلامت به استان مازندران، از «دکتر محمدجواد امیدواریان» به دلیل سوابق ارزنده و تعهد ایشان خواسته شد تا مجددا در پست معاون سلامت به مردم انقلابی و سرافراز استان قم خدمت نماید و ایشان نیز قبول کرد.

مدیرکل دامپزشکی استان قم، توفيق روزافزون دکتر محمدجواد امیدواریان را در مسير خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران ازخداوند خواستار شد.

در ادامه، دکتر مهدی رفیعی محمدی معاون سابق را با اعطای لوح تقدیر و هدیه بدرقه و با ابلاغ حکمی، معاون سلامت جدید را منصوب کرد.

لازم به ذکر است دکتر محمد جواد امیدواریان در پرونده کاری خود سوابق مدیرکلی دامپزشکی استان قزوین و معاونت سلامت دامپزشکی استان قم را به همراه دارد.

روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان قم نیز با آرزوی موفقیت روزافزون برای دکتر داداشی و تشکر از زحمات ایشان، انتصاب دکتر محمد جواد امیدواریان را برای بار دوم به سمت معاونت سلامت این اداره کل تبریک و آمادگی خود را برای همکاری صمیمانه و همه جانبه در راستای نیل به اهداف اعلام می نماید.