۴ خودروی حامل سگ در بابل توقیف شدند!
 
 

دادستان بابل گفت: سگ گردانی تحت هر شرایطی چه حمل با ماشین چه در ملاء عمومی جریحه‌دار کردن عفت عمومی بوده و با متخلفان برخورد قانونی می‌شود .

به گزارش حکیم مهر به نقل از فارس، «حجت‌الاسلام اسماعیل ملاکریمی» اظهار کرد: در راستای عملی کردن شعار ریاست قوه قضائیه، دفاع از حقوق عامه، حفظ بیت‌المال، کاهش بروکراسی اداری، جلوگیری از تجاوز به عرصه‌های منابع ملی، ممانعت از ساخت و سازهای غیراصولی و دفاع از مظلومان جامعه را اولویت کار خود قرار دادیم و اقدامات خوبی انجام شد.

وی با اشاره به اینکه با یقه‌سفیدان  متخلف برخورد قاطع می‌شود، افزود: در سال‌های اخیر دست‌اندازی‌های متعددی به منابع ملی، ساخت‌وسازهای غیراصولی و تفکیک و تصرف غیرمجاز اراضی شده است که تلاش ما برخورد جدی با این تخلفات است.

دادستان بابل از مرتفع کردن مشکل آب و فاضلاب خانگی شهر بابل خبر داد و تصریح کرد: یکی از مهمترین مشکل شهر بابل آب و فاضلاب خانگی شهر بابل است فاضلاب خانگی داخل رودخانه‌ها سرازیر و سبب مشکل زیست محیطی می‌شود لذا برای حل این مشکل طی نشست‌های مکرر با سرمایه گذاران بخش خصوص مقرر شد با حمایت مسؤولان و متولیان شهر این مشکل مرتفع شود که با راه‌اندازی سیستم آب و فاضلاب خانگی قسمت عمده مشکل شهر بابل در این حوزه حل می‌شود.

ملاکریمی در ادامه با اشاره به اینکه تاکنون چهار خودرو حمل سگ در بابل توقیف شده است، گفت: سگ‌گردانی تحت هر شرایطی ممنوع بوده و هر راننده‌ای که اقدام به حمل سگ کند، ماشین وی به مدت یک‌ماه توقیف و چنانچه در ملاء عام اقدام به سگ‌گردانی کنند، با متخلف برخورد قاطع می‌شود.