باعث افتخار ماست که با کوچک‌شدن بخش دولتی، شاهد حجیم‌تر‌ شدن بخش خصوصی هستیم (+تصاویر)

مدیر کل دامپزشکی استان خراسان رضوی در مراسم تکریم و معارفه رییس جدید شبکه دامپزشکی شهرستان قوچان گفت: باعث افتخار ماست که با کوچک شدن بخش دولتی، شاهد حجیم تر شدن بخش خصوصی هستیم

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان خراسان رضوی، «دکتر احمد شریعتی» در این مراسم که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد اظهار کرد: حوزه کشاورزی می تواند در مواجهه با تحریم ها عالی عمل کند و در این بخش، تولید دام، طیور و آبزیان در جهت جهش تولید می تواند عملکرد اثرگذاری داشته باشد.

وی افزود: شهرستان قوچان در تولیدات دامی جزو شهرستان های پیشرو بوده و ما نیز تمام توان خود را برای حمایت از این شهرستان انجام خواهیم داد.

شریعتی گفت: در حال حاضر بسیاری از خدمات دامپزشکی به صورت رایگان انجام‌می شود و حق مردم هست تا از خدمات دامپزشکی برای ایمن سازی دام و طیور خود برخوردار شوند.

وی خطاب به فرماندار شهرستان نیز اعلام داشت: تقاضا دارم تا از دامپزشکی حمایت های لازم را به عمل آورید تا اقدامات پیشگیرانه دامپزشکی به شکل بهتری اجرا شود.

شریعتی یادآور شد: افزایش اعتبارات دامپزشکی، برای تولید کنندگان مفید خواهد بود چرا که با افزایش اعتبارات، امکان خرید نهاده هایی نظیر سموم، داروها و واکسن ها برای ما فراهم می شود.

وی تصریح کرد: با توجه به وضع کنونی و کاهش نیروهای دولتی، بایستی به سنت واگذاری فعالیت ها پیش برویم و این باعث افتخار ماست که با کوچک شدن بخش دولتی، شاهد حجیم تر شدن بخش خصوصی هستیم که این مورد، یک نقطه مثبت و قوت است.

در پایان این مراسم، «دکتر ابوالفضل احمدی» به عنوان رییس جدید شبکه دامپزشکی شهرستان قوچان معرفی شد.