با حمله شبانه فرد یا افرادی صورت گرفت:
سوء قصد به مدیرکل دامپزشکی کهگیلویه و بویراحمد/ تیراندازی به منزل مدیرکل

حکیم مهر: فرد یا افرادی شبانه به سمت منزل سازمانی مدیرکل دامپزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد تیراندازی کردند که موجب شکسته شدن شیشه های ساختمان گردید.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد، «دکتر عبداله بهمنش» مدیرکل دامپزشکی کهگیلویه وبویراحمد با تائید این خبر افزود: فرد یا افرادی شبانه اقدام به تیراندازی به محل سکونت اینجانب نموده که ضمن ایراد خسارت به منزل سازمانی موجب ترس و نگرانی خانواده شده است.

وی گفت: خوشبختانه در شب حادثه  کسی در منزل حضور نداشته ولیکن پس از مراجعه به منزل متوجه آثار شلیک گلوله و کشف مرمی شلیک شده به سمت پنجره شده که موضوع سریعاً به نیروی انتظامی اطلاع رسانی و ضمن صورتجلسه هم اکنون اقدامات لازم و پیگیری های قضایی در حال پیگیری می باشد.

مدیرکل دامپزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: از عامل یا عاملان این تیراندازی شکایت کرده و تحقیق مسئولین محترم انتظامی و قضایی استان برای پیگیری این اتفاق در حال انجام است که امیدوارم ضمن مشخص شدن علت و عاملین تیراندازی، برخورد قانونی و جدی با مسببان حادثه صورت گرفته تا انشاءالله شاهد این نوع بداخلاقی های اجتماعی در سطح استان نباشیم.

دکتر بهمنش ضمن تاکید بر ادامه فعالیت های مجموعه دامپزشکی در بحث نظارت بر مواد خام دامی و بهداشت عمومی جامعه، گفت: با اقداماتی این چنینی ، هیچ خللی در اراده جمعی خود و کارکنان دامپزشکی استان در بخش های مختلف اعم از عملیاتی و نظارتی ایجاد نخواهد شد و علیرغم شرایط سخت و مخاطره آمیز ، حفظ سلامت عمومی و تامین امنیت غذایی شهروندان جزء خطوط قرمز این مجموعه حاکمیتی بوده و در این مسیر با هیچ شخص یا گروهی مسامحه نخواهیم داشت.

شایان ذکر است اتفاقی این چنینی قبلاً نیز در شامگاه دوم بهمن ماه 1396 برای  اداره دامپزشکی شهرستان کهگیلویه رخ داد که در این حادثه ساختمان اداری مورد اصابت چندین گلوله قرار گرفت و خساراتی را بدنبال داشت.