نامه رییس نظام دامپزشکی استان تهران به فرمانده ستاد مقابله با بیماری کرونا:
از اعمال محدودیت برای فعالیت درمانگاه‌ها، پلی‌کلینیک‌ها، بیمارستان‌ها، داروخانه‌ها، آزمایشگاه‌ها و مراکز مایه‌کوبی دامپزشکی استان تهران خودداری به‌عمل آید
 
 

حکیم مهر: رئیس شورای نظام دامپزشکی استان تهران در طی ارسال نامه ای به فرمانده ستاد مقابله با بیماری کرونا، خواستار حمایت از فعالیت و خدمات رسانی مراکز دامپزشکی سطح استان تهران شد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی نظام دامپزشکی استان تهران در این نامه آمده است:

جناب آقای دکتر زالی

فرمانده محترم ستاد مقابله با بیماری کرونا در استان تهران

با سلام و احترام،

با اعلام استقبال و حمایت از محدودیت های اعمال شده برای فعالیت بسیاری از صنوف به منظور کاهش و قطع زنجیره انتقال ویروس کووید۱۹، چنانچه استحضار دارند خدمات دامپزشکی و فعالیت دامپزشکان یکی از ارکان اصلی ساختار سلامت به منظور مقابله با تهدیدات و تامین امنیت زیستی، امنیت غذایی و بهداشت عمومی جامعه است. با توجه به شرایط فعلی کشور و شیوع بیماری کووید۱۹، به ضرورت فعالیت و ارایه خدمات مراکز بهداشتی درمانی دامپزشکی بیش از گذشته نیاز است.

خواهشمند است به استانداری استان و ادارات تابعه ابلاغ فرمایند از فعالیت درمانگاه ها، پلی کلینیک ها، بیمارستان ها، داروخانه ها، آزمایشگاه ها و مراکز مایه کوبی دامپزشکی در سطح استان تهران حمایت گردیده و از اعمال محدودیت ها برای خدمات پیشگیری و درمانی این مراکز در این برهه حساس، خودداری بعمل آید.

دکتر رامین سلامتی، رییس شورای نظام دامپزشکی استان تهران