انتصاب «مهندس عابدالدین رضایی» به عنوان معاون نوسازی و تحول سازمانی دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری سازمان دامپزشکی

با حکم معاون ریاست سازمان دامپزشکی کشور، «عابدالدین رضایی» به سمت معاون نوسازی و تحول سازمانی دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری این سازمان منصوب شد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، امروز چهارشنبه 3 مهر 98 در مراسم تودیع و معارفه ای که در دفتر معاونت توسعه مدیریت و منابع این سازمان و با حضور «مهندس محمدرضا مومنی» معاون توسعه مدیریت و منابع برگزار شد؛ مهندس عابدالدین رضایی به سمت معاون نوسازی و تحول سازمانی دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری منصوب شد.

در متن حکم صادر شده مومنی به رضایی، سوابق و تجارب ارزنده و پیشنهاد مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری موجب صدور این ابلاغیه برای وی برشمرده شده و معاون ریاست سازمان دامپزشکی کشور برای معاون جدید این دفتر در انجام امور محوله آرزوی توفیق کرده است.

بنابراین گزارش مهندس عابدالدین رضایی که دانش‌آموخته مدیریت تحول است، از سال 1370 خورشیدی وارد مجموعه جهاد کشاورزی شده است و پس از خدمت در مناصب مدیریتی شرکت تعاونی اعتبار کارکنان وزارت جهاد سازندگی و همچنین ماموریت به سازمان منطقه آزاد انزلی، در سمتهای معاون اداره رفاه و تعاون سازمان دامپزشکی و همچنین کارشناسی امور بین الملل و روابط عمومی به این سازمان خدمت کرده است.

رضایی پیش از این در مقاطع مختلف خدمتش از ریاست سازمان منطقه آزاد انزلی، «دکتر صادق خلیلیان» وزیر وقت جهاد کشاورزی در سال 92 ، ریاست سازمان دامپزشکی کشور در سال 93 و «مهندس محمود حجتی» وزیر جهاد کشاورزی در سال 93 جهت خدمات صادقانه و تلاشهای مجدانه اش مورد تقدیر گرفت.

در این مراسم همچنین از زحمات «حجت الله دنیایی» معاون سابق نوسازی و تحول سازمانی دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات تحول اداری نیز تقدیر شد.