حراست دامپزشکی بخش‌های فنی دامپزشکی را رصد و پایش می‌کند
 

نشست مدیران حراست ادارات کل دامپزشکی منطقه یک کشور صبح امروز با حضور رئیس مرکز حراست سازمان دامپزشکی کشور در قزوین برگزار شد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان قزوین صبح امروز پنج شنبه مدیران حراست ادارات کل دامپزشکی منطقه 1 کشور و کارگروه تخصصی آموزش، برنامه ریزی و ارزیابی عملکرد دفتر مرکزی حراست سازمان دامپزشکی کشور در قزوین تشکیل جلسه دادند.

«دکتر حمید زینالی» مدیر کل دامپزشکی استان قزوین در ابتدای این جلسه با اشاره به ظرفیتهای استان قزوین در بخش کشاورزی و تولیدات دام و طیور را نقش قزوین را به عنوان یکی از استانهای تاثیر گذار در کشور با توجه به نزدیک بودن به پایتخت تشریح کرد و با توجه به اهمیت حفظ و حراست از این سرمایه های تولیدی در بخش دام و طیور، نقش حراست را حائز اهمیت دانست.

«دکتر ابراهیم توکلی» رئیس مرکز حراست سازمان دامپزشکی کشور در این جلسه نقش حراست دامپزشکی را در شرایطی که دشمنان به دنبال ضربه به امنیت غذایی کشور هستند بسیارحساس توصیف کرد و افزود:ارتباط پرسنل با مدیران حراست باید به گونه ای باشد که همواره اطلاعات را در اختیار حراست قرار دهند تا در مواردی که متخلفین و دشمنان کشور قصد تعدی به سلامت و امنیت کشور را داشته باشند، خنثی نماید.

دکتر توکلی در ادامه صحبتهای خود به اهمیت بحث رصد و پایش نهاده های دامی پرداخت و تاکید کرد: در شرایط که کشور با تحریم روبه رو است دستگاههای نظارتی با افراد یا دستگاههای که در امر تامین نهاده های دامی اختلال ایجاد نمایند برخورد خواهند کرد.

این مقام مسئول در پایان ازمدیران خواست حراست را با توجه به دسترسی آن به منابع اطلاعاتی به عنوان یک حامی در نظر بگیرند که در بزنگاههای حساس جلوی هر گونه سو استفاده را خواهد گرفت.