رئیس دانشگاه آزاد اسلامی میبد خبر داد:
کلینیک دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد آغاز به کار کرد/ زمینه‌چینی برای تاسیس یک دانشکده دامپزشکی دیگر!

حکیم مهر: نخستین (؟؟؟) کلینیک دامپزشکی استان یزد با  5 میلیارد تومان سرمایه گذاری در دانشگاه آزاد اسلامی میبد آغاز بکار کرد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از خبرگزاری صداوسیما، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی میبد هدف از راه اندازی کلینیک دامپزشکی در دانشگاه میبد را نگاه جدید این دانشگاه به بحث تخصصی پرورش اسب و دام های سبک و سنگین دانست.

«دکتر خسین اعرافی» با بیان اینکه در فاز اول کلینیک دامپزشکی راه اندازی شده است، افزود: دانشگاه آزاد اسلامی در فضایی به وسعت 3 هکتار و زیربنای بیش از هزار و 500 مترمربع اقدام به تاسیس بیمارستان تخصصی دامپزشکی کرده است که بیمارستان نیز به زودی به بهره برداری می رسد.

پی‌نوشت حکیم مهر (بازنشر):

احداث کلینیک و بیمارستان تخصصی دامپزشکی در واحد دانشگاهی که فاقد دانشکده دامپزشکی است، در نوع خود از عجایب روزگار است! البته اگر با روش زمینه سازی مرحله به مرحله واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی برای تاسیس دانشکده دامپزشکی آشنا باشید، این عمل برایتان چندان عجیب نخواهد بود!

پافشاری حکیم مهر برای جلوگیری از پذیرش غیرقانونی دانشجو در واحدهای فاقد مجوز نظیر واحد بافت، برای جلوگیری از عادی شدن چنین رویه ای است؛ رویه ای که شاید بتوان آن را مهمترین علت ایجاد معضلات فعلی شاغلین حرفه دامپزشکی در کشور به شمار آورد.