با حکم فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد:
انتصاب یک دامپزشک به عنوان سرپرست سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه فتح
 
 

حکیم مهر: فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با صدور حکمی مسئول بسیج جامعه پزشکی سپاه فتح را منصوب کرد .

 به گزارش حکیم مهر به نقل از صبح زاگرس، بر اساس این حکم «دکتر سیدعلی ساداتی» به مدت ۳ ماه به عنوان سرپرست این سازمان فعالیت خواهد کرد .

در بخشی از این حکم آمده است :  «به موجب این حکم جنابعالی را به مدت ۳ ماه به سمت سرپرست سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه فتح منصوب می کنم . امید است با استعانت از خداوند متعال و تحت عنایات خاص حضرت ولی عصر(عج) و تبعیت محض از ولی امر مسلمین و فرماندهی معظم کل قوا و با حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) و با نصب العین قرار دادن تقوی و جهاد فی سبیل الله و رعایت موازین شرعی و سلسله مراتب تشکیلاتی و با تمام توان خود، نسبت به پیگیری ماموریت های محوله اقدام کنید .»

گفتنی است دکتر علی ساداتی عضو نیروهای مرکز استعدادهای درخشان سپاه و دارای سوابق مختلف در بسیج دانشجویی، بسیج سازندگی، قرارگاه پیشرفت و آبادانی است .

وی دارای مدرک دکترای تخصصی  (PhD) بهداشت مواد غذایی و دکترای حرفه ای دامپزشکی است؛ ضمنا تالیفات مرتبط با حوزه بهداشت و درمان از جمله کتاب های باکتری شناسی کاربردی، ویروس شناسی عمومی و همچنین بهداشت و بازرسی گوشت دارد .

پیش از این قباد مبشری مسئول بسیج جامعه پزشکی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد بود که چند ماه قبل به عنوان مدیرکل کمیته امداد استان منصوب شده بود و با حضور فرمانده سپاه فتح از زحمات وی تجلیل شد .