رتبه برتر ارزشیابی عملکرد سال ۹۷ به معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان دامپزشکی کشور رسید

با استناد به نتایج حاصله از ارزشیابی عملکرد در سال 97، رتبه برتر معاونت‌های توسعه مدیریت و منابع مجموعه وزارت جهاد کشاورزی به معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان دامپزشکی کشور رسید.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، «خسرو پالیزگر» سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی در واپسین روزهای سال 97 و در آستانه فرارسیدن سال 98 خورشیدی با صدور تقدیرنامه ای، با استناد به نتایج حاصله از ارزشیابی عملکرد معاونت توسعه مدیریت و منابع این سازمان، رتبه برتر معاونت‌های توسعه مدیریت و منابع مجموعه وزارت جهاد کشاورزی را به پاس قدردانی از مساعی ارزشمند و قابل تقدیر «مهندس محمدرضا مومنی» معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان دامپزشکی کشور در تحقق اهداف این معاونت، به وی اعطا کرد.

در بخشی از پیام تقدیر سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی، وی ضمن قدردانی از تلاش صادقانه و بی‌شائبه مهندس مومنی و همکارانش در معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان دامپزشکی کشور، توفیقات روز افزون وی و همکاران این معاونت را در خدمت به نظام جمهوری اسلامی از خداوند متعال خواستار شده است.

لازم به ذکر است مهندس محمدرضا مومنی در مورخ دوشنبه یکم آبان 96  با حکم «دکتر علیرضا رفیعی پور» رئیس سازمان دامپزشکی کشور به سمت معاون توسعه مدیریت  و منابع سازمان دامپزشکی  کشور منصوب شد.

وی طی یک و نیم سال فعالیت در این معاونت با عمل به متن حکم ریاست سازمان مبنی بر بهره گیری از ظرفیت‌های موجود در سازمان دامپزشکی کشور به ویژه توان و استعداد تخصصی کارشناسان ذی‌ربط و با بهره‌گیری از روش‌های علمی و روزآمد و توسعه سامانه های الکترونیکی موجود در جهت ارتقاء مدیریت سرمایه نیروی انسانی و تسهیل و روان سازی گردش امور اداری و مالی این سازمان، تغییراتی را به همت همکاران اش در این معاونت رقم زد که منجر به رتبه نخست ارزیابی انجام شده بین سایر معاونت‌ها شده است.

مومنی پیش از این مدیرکل اداری و مالی استانداری خراسان جنوبی بوده و در کارنامه خود سمت‌های معاونت آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی، معاون مدیرکل اقتصادی استان خراسان جنوبی و بخشداری مرکزی شهرستان طبس را دارد.