انتصاب «دکتر سیاوش نیازی شهرکی» به عنوان معاون دفتر نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی سازمان دامپزشکی



معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی کشور، طی حکمی «دکتر سیاوش نیازی شهرکی» را به عنوان معاون بهداشت عمومی و مواد غذایی دفتر نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی سازمان دامپزشکی کشور منصوب کرد.

به‌ گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، «دکتر علی صفر ماکنعلی» صبح امروز طی مراسمی که در دفتر نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی سازمان تشکیل شد، ضمن تقدیر از زحمات «دکتر فرحمند صالح زاده» معاون سابق بهداشت عمومی و مواد غذایی دفتر نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی، با اشاره به حساسیت عملکرد دفتر بهداشت در حوزه سلامت و امنیت غذایی اظهار کرد: لازم است که در شرایط فعلی دستورالعمل‌ها،شیوه‌نامه‌ها و بخش‌نامه‌های این دفتر بر اساس منابع روز دنیا و با بهره‌گیری از سازمان جهانی بهداشت دام بروز رسانی گردد.

معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی کشور پاسخگو بودن به مطالبات مردم را یک از حساس‌ترین ویژگی‌های این دفتر دانست و افزود: باید به این موضوع به طور ویژه‌ پرداخته شده و تحت هیچ عنوانی نباید مورد غفلت واقع گردد.

گفتنی است که دکتر سیاوش نیازی شهرکی پیش از این سمت مدیر کل مرکز ملی تشخیص، آزمایشگاه‌های مرجع و مطالعات کاربردی هم چنین سرپرست دفتر مطالعات و ارزیابی مخاطرات غدا، دارو و مواد بیولوژیک سازمان دامپزشکی کشور را عهده‌دار بوده است.