کد خبر: ۶۸۱۱۸

حکیم مهر: دانشجویان دانشگاه تهران در مسابقات همگانی شطرنج آنلاین دانشجویان دانشگاه‌­ها و مؤسسات آموزش عالی کشور گرامیداشت سردار سلیمانی درخشیدند.

به گزارش حکیم مهر به نقل از ایرنا، مسابقات همگانی شطرنج آنلاین دانشجویان دانشگاه­ ها و مؤسسات آموزش عالی کشور گرامیداشت سردار سلیمانی برگزار شد.

در این مسابقات ۲۵۵ دانشجوی دختر و پسر از ۵۰ دانشگاه کشور در دو جدول جداگانه با هم به رقابت پرداختند و دانشجویان دانشگاه تهران در این رویداد ملی درخشیدند.

براساس این گزارش، بخش پسران با حضور ۱۷۳ دانشجو برگزار شد و مهدی غلامی اوریمی دانشجوی دانشکده تربیت بدنی در رقابت با حریفان نامدار خود از ۱۳ امتیاز ممکن، ۱۲.۵ امتیاز کسب کرد و با شایستگی به عنوان قهرمانی دست یافت. شایان رحمتیان دیگر دانشجوی دانشگاه تهران از پردیس کشاورزی و منابع طبیعی با ۹ امتیاز به مقام پنجم این بخش رسید.

در بخش دختران استاد بین‌المللی بانوان، «آناهیتا غلامی اوریمی» از دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران در رقابت با ۸۲ دانشجوی شرکت کننده، با هشت امتیاز، نایب قهرمان بخش دختران شد.

محمد ابراهیم‌زاده رییس انجمن شطرنج وزارت علوم و کارشناس ارشد اداره کل تربیت بدنی، به عنوان سرپرست کل مسابقات، برگزاری این رویداد ملی را بر عهده داشت.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه