کد خبر: ۶۷۳۱۵
تعداد نظرات: ۲ نظر

حکیم مهر: سردبیر مجله علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون از نمایه شدن مجله با عنوان journal of alternative  veterinary medicine  (طب دامپزشکی جایگزین) در پایگاه اطلاعاتیgoogle scholar  خبر داد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از آنا، «مختار مختاری» با اعلام نمایه‌شدن مجله طب دامپزشکی جایگزین در پایگاه اطلاعاتی (گوگل اسکالر) google scholar اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون با اخذ مجوز مجله طب دامپزشکی جایگزین از کمیسیون نشریات دانشگاه آزاد اسلامی از سال ۱۳۹۶ نسبت به چاپ مقالات علمی تخصصی به زبان انگلیسی و فارسی اقدام کرده است.

استاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون افزود: «مجله طب دامپزشکی جایگزین» تنها مجله‌ای است که در زمینه دامپزشکی و سایر علوم مرتبط با این رشته در استان‌های جنوبی کشور میان واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی منتشر می‌شود که با تمهیدات و اخذ مجوز از سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، مقالات در این مجله در بعضی شمارگان به زبان فارسی و بعضی شمارگان به زبان انگلیسی چاپ و باعث تسهیل در روند چاپ مقالات استادان و دانشجویان می‌شود.

مختاری با قدردانی از اعضای هیئت تحریریه مجله طب دامپزشکی جایگزین تأکید کرد: دفتر مجله مشتاقانه منتظر دریافت مقالات علمی و پژوهشی استادان ارجمند و دانشجویان و دریافت نظر آنان است تا در آینده شاهد ارتقای کیفی و استانداردسازی این نشریه با توجه به رتبه‌بندی جدید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و نمایه شدن آن‌ در وب‌سایت‌های بین‌المللی دیگر باشیم.

وی بیان کرد: مجله طب دامپزشکی جایگزین، مجله دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون با دسترسی آزاد بوده که به‌صورت فصل‌نامه منتشر می‌شود، این مجله مقالات مختلف پژوهشی در رابطه با مطالعات بالینی، آزمایشگاهی، تحقیقات روی حیوانات و پژوهش‌های انجام شده در حیطه‌های مختلف دامپزشکی و زیست‌شناسی را برای بررسی و چاپ مدنظر قرار می‌دهد.

به گزارش آنا، هدف از انتشار این مجله افزایش سطح دانش و آگاهی به وسیله انتشار یافته‌های جدید دام‌پزشکی و زیست‌شناسی است و در یکصد و سومین جلسه کمیسیون بررسی و تأیید مجلات علمی دانشگاه آزاد اسلامی، مهر ۹۵ با انتشار این نشریه موافقت شد و اکنون دریافت و چاپ مقاله در این مجله رایگان است.

 

انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
پاتوبیولوژیست
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۸
0
0
افتتاح مسیری تازه و کارگشا در علم دامپزشکی ایران را تبریک می گویم. بنده نیز دیپلمای طب هومیوپاتی از دانشگاه اورمیه دارم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۹/۱۶
0
0
آقای دکتر مختار مختاری از اساتید بسیار محترم و بااخلاق دانشگاه آزاد کازرون هستند.
برای ایشان آرزوی سلامتی و سعادتمندی دارم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه