کد خبر: ۶۲۹۲۷
 

دفتر سازمان‌های تخصصی و امور بین الملل سازمان دامپزشکی کشور نخستین دوره آموزشی مراجع و سازمان‌های بین المللی و منطقه‌ای بهداشت دام را با حضور معاونین سلامت ادارات کل دامپزشکی استانها و نمایندگان دفترهای فنی سازمان برگزار کرد .

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، نخستین دوره آموزشی مراجع و سازمان‌های بین المللی و منطقه‌ای بهداشت دام توسط دفتر سازمانهای تخصصی و امور بین‌الملل سازمان چهارشنبه ششم اسفند 99 با حضور معاونین سلامت ادارات کل دامپزشکی استانها و نمایندگان دفاتر فنی سازمان برگزار گردید.

بنابراین گزارش، با توجه به اهمیت نقش سازمانهای بین‌المللی در ارتباط با سرویس‌های دامپزشکی دولتی به منظور ارتقای سلامت و رفاه حیوانات و رسیدن به مفهوم سلامت واحد در کل جهان این دوره آموزشی برگزار گردید.

در این دوره در خصوص تاریخچه، وظایف، ارتباطات و پروژه‌های بین المللی و نقش سازمان‌های بین المللی  oie, FAO, APHCA و کمیسیون اتحادیه اروپا و ارتباطات سازمان دامپزشکی کشور با این سازمان‌ها مطالبی ارائه شد.

در این دوره آموزشی «دکتر عطیه دباغیان» و «دکتر بهزاد موسوی» از دفتر سازمانهای تخصصی و امور بین‌الملل به عنوان مدرس حضور داشتند  .

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه