کد خبر: ۵۷۲۶۱
تعداد نظرات: ۴ نظر
در دویست و دوازدهمین جلسه شورای شهر تهران:
«سید آرش حسینی میلانی» افزود: با توجه به شرایط فعلی و بحران شیوع کرونا، اقدامات مهمی توسط کلینیک‌های دامپزشکی انجام می‌شود و نباید فعالیت آنها نادیده گرفته شود ...

حکیم مهر: رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران نسبت به جلوگیری از فعالیت اصناف دامپزشکی توسط شهرداری های مناطق بدون بررسی جامع موضوع و اتخاذ تدابیر و راهکارهای اجرایی تذکر داد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از ایلنا، «سید آرش حسینی میلانی» در جریان دویست و دوازدهمین جلسه شورای شهر تهران در تذکری گفت: براساس گزارش واصله از واحدهای صنفی و کلینیک های دامپزشکی شهری در روزهای اخیر شاهد آن هستیم که برخی از مناطق شهرداری تهران در برخود با این واحدها نسبت به تعطیلی دفاتر آنها اقدام کرده اند.

میلانی با بیان اینکه این مساله نگرانی تشکل های صنفی، انجمن های دامپزشکی و فعالان را به همراه داشته است، گفت: علی رغم اخذ مجوز از سازمان دامپزشکی و اتحادیه های ذی ربط، به دلیل وجود ابهام در وضعیت چگونگی فعالیت های این صنف در واحدهای مستقل و یا واحدهای مسکونی، برخی از مناطق شهرداری بدون بررسی جامع موضوع و اتخاذ تدابیر و راهکارهای اجرایی مناسب بلافاصله به جلوگیری از فعالیت این صنف اقدام می کنند.

رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران ادامه داد: با توجه به شرایط فعلی و بحران شیوع کرونا اقدامات مهمی توسط کلینک های دامپزشکی انجام می شود و نباید فعالیت آنها نادیده گرفته شود.

میلانی افزود: در صورتی که این مراکز فعال نباشند و خدمات را ارئه ندهند بیم آن می رود که شهر دچار مشکل شیوع بیماری های مشترک شهری شود. لذا به شهرداری تهران تذکر می دهم به منظور ایجاد وحدت رویه و تشکیل ضوابط و دستورالعمل های مناسب این قیبل برخوردها به صورت منطقی و با رعایت حقوق عامه صورت گیرد.

او گفت: تا ارائه زمان مشخص در این شرایط اجتماعی و ضرورت کنترل بیماری های حیوانات شهری و خانگی از فعالیت آنها جلوگیری نشده و با همکاری دستگاه های مرتبط موضوع مدیریت شود.

عضو شورای شهر تهران افزود: همچنین پیشنهاد می شود از طریق شرکت ساماندهی مشاغل این موضوع پیگیری و در قالب خدمات مشترک اقدامات لازم صورت گیرد.

 

مطالب مرتبط
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۲
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
4
2
چرا کاردرستی را که شهرداری انجام داده زیر سوال میبرید
پاسخ ها
دامپزشک
| - |
۱۶:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
کار درست را زمانی تشخیص می دهید که یک همه گیری مشترک بین انسان و حیوان اتفاق بیفتد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
کار درست آن است که عقلانی باشد و خارج از ضوابط نبوده و ناشی از تفسیر به رای قانون نباشد و بر اساس وحدت رویه اصولی و پخته باشد نه هر دمبیلی !!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
0
0
شهرداری با تسویه حساب غیرقانونی با دامپزشکان میخواد درآمد ایجاد می کنه. حالا جرات نداره جلوی ساخت و سازهای میلیاردی و اختلاس های بزرگ رو بگیره چون توش پول و رابطه ست.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه