کد خبر: ۵۴۰۱۴
تعداد نظرات: ۱ نظر

معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی کرمان گفت: در راستای تغییر در سیستم توزیع سوخت شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران و لزوم ثبت اطلاعات پایه کلیه واحدهای دامپروری مصرف کننده سوخت مایع در سامانه وزارت جهاد کشاورزی، به منظور تخصیص سوخت مایع بهره برداران عزیز لازم است هرچه سریعتر به سامانه مراجعه وثبت نام نمایند.

به گزارش حکیم مهر به نقل از ایانا، «علی باقری» افزود: اگر متقاضی دارای پروانه بهره برداری معتبر در سامانه پنجره واحد خدمات الکترونیک به آدرسhttps://eagri.maj.ir/Application/Public/Login.aspx  از سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی باشد، نیاز به اقدام خاصی از طرف متقاضی نبوده و اطلاعات آنها در سامانه موجود می باشد.

معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی گفت :چنانچه متقاضی دارای پروانه بهره برداری در سامانه پنجره واحد خدمات الکترونیک از سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی باشد ولی فاقد اعتبار باشد، متقاضی باید برای تمدید پروانه از طریق سامانه پنجره واحد خدمات الکترونیک اقدام نماید.

وی گفت: همچنین اگر متقاضی دارای پروانه بهره برداری فاقد اعتبار بوده و در سامانه پنجره واحد خدمات الکترونیک نیز ثبت نشده باشد، متقاضی برای به روز رسانی پروانه خود به سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی مراجعه و اقدام نماید.

باقری گفت: بعلاوه اگر متقاضی دارای پروانه بهره برداری معتبر باشد ولی در سامانه پنجره واحد خدمات الکترونیک نیز ثبت نشده باشد، متقاضی باید از طریق ورود به سامانه و انتخاب گزینه ثبت اطلاعات پروانه بهره برداری اقدام نماید تا صدور پروانه سیستمی در سامانه بدون اخذ وجه و در اسرع وقت برای متقاضی انجام پذیرد.

 

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
کارمند دامپزشکی
|
Korea, Republic of
|
۱۹:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۹
0
1
ایشان گل فرمودن ولی به این مساله اشاره نکرده اند که این کار را به جای اینکه کارکنان جهاد کشاورزی انجام بدهند به راحتی جا خالی داده و به دوش کارکنان دامپزشکی انداخته اند. در صورتیکه مساله سوخت به یک اداره تخصصی مانند دامپزشکی ارتباطی نداشته و باعث نارضایتی دامداران و مرعداران شده و بوروکراسی اداری را هم افزایش داده است. این کار سالهای قبل با صدور یک حواله ساده توسط ادارات جهاد کشاورزی شهرستان و با ارایه مدارک به سادگی صورت می گرفت . ولی امسال دامپزشکی راهم وارد ماجرا کرده اند
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه