کد خبر: ۵۳۵۷۴

فرایند هفتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور لحظاتی قبل در ۱۸۰ شهر کشور آغاز شد و تا عصر امروز پنجشنبه ادامه دارد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از ایرنا، در هفتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور برای ۵۲۱ هزار و ۹۷۳ داوطلب کارت آزمون صادر شده است که از این تعداد ۳۲۰ هزار و ۱۴ داوطلب زن و ۱۹۱ هزار و ۹۵۹ داوطلب مرد هستند. به عبارت دیگر ۶۳.۲۲ داوطلبان را زنان و ۳۶.۷۸ درصد داوطلبان را مردان تشکیل می دهند.

کارت شرکت در آزمون از روز دوشنبه ۲۷ آبان ۹۸ برای مشاهده و پرینت روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت و تا شب گذشته امکان دریافت پرینت کارت ورود به جلسه وجود داشت.

بر اساس آخرین اطلاعات آماری از حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور، ۴۴۹ هزار نفر معادل ۸۶ درصد داوطلبان تا عصر روز گذشته کارت ورود به جلسه خود را دریافت کرده بودند.

به گفته وی، در این آزمون ۳۰ هزار نفر پذیرفته می شوند.
در جلسه آزمون نوبت صبح هزار و ۶۳۸ داوطلب در گروه اول و ۳۱۷ هزار و ۹۰۸ داوطلب در گروه دوم شرکت کرده اند.

در مجموع ۳۱۹ هزار و ۵۴۶ داوطلب در آزمون صبح شرکت کرده اند که از این تعداد ۱۰۰ هزار و ۸۱۳ نفر مرد و ۲۱۸ هزار و ۷۳۳ نفر زن هستند.

در جلسه آزمون نوبت عصر ۲۰۲ هزار و ۴۲۷ داوطلب در گروه های سوم و چهارم و پنجم آزمون استخدامی شرکت می کنند که از این تعداد ۱۱۱ هزار و ۲۸۱ نفر زن و ۹۱ هزار و ۱۴۶ نفر مرد هستند.

در آزمون نوبت عصر در گروه سوم ۴۰ هزار و ۹۵۶ نفر، در گروه چهارم ۱۵۴ هزار و ۲۲ نفر و در گروه پنجم ۷۴ هزار و ۴۹ نفر شرکت می کنند.

هفتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌ های اجرایی کشور برای سال ۹۸ برای دستگاه‌ های وزارت آموزش و پرورش، وزارت بهداشت، سازمان امور عشایری ایران، سازمان زندان‌ ها، وزارت جهاد کشاورزی، سازمان ثبت احوال کشور، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت نیرو، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، سازمان ملی بهره‌وری ایران، مرکز آمار ایران، سازمان نقشه‌برداری کشور، مرکز آموزش مدیریت دولتی، وزارت علوم، شرکت مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران، سازمان اداری و استخدامی کشور، شرکت سهامی بیمه ایران، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، سازمان امور اراضی کشور، شرکت مهندسی آب و فاضلاب و مادر تخصصی سازمان دامپزشکی کشور امروز در دو نوبت صبح و عصر در ۱۸۰ شهر و ۲۷۵ حوزه امتحانی برگزار می‌ شود.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه