کد خبر: ۵۳۴۵۷

تصور دیدن یک مار پیتون ۵/۵ متری برای خیلی‌ها غیرقابل تحمل است چه بسا این خزنده وحشتناک را به عنوان حیوان خانگی بپذیرد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، «مارکوس هابز» جوان ۳۱ ساله، صاحب یک آپارتمان ۳ خوابه در انگلیس است که با حیوان خانگی وحشتناکش همه را متعجب کرده است.

او ۸ سال پیش یک مار پیتون ۲۰ سانتی‌متری را از فروشگاهی خریداری کرد. در طول این سال‌ها حیوان خانگی که «هکسی» نام دارد ۵/۵ متر شده و به وزن ۱۰۸ کیلویی رسیده است. این مار با خوردن حیوانات مختلف که برای او تهیه می‌شود، سیر می‌شود.

هابز به غیر از این حیوان خانگی دارای خانواده و دو فرزند خردسال است. او در حالی هزینه زیادی برای نگهداری حیوان خانگیش صرف می‌کند که بر این امر واقف است که هر گونه بدرفتاری با مار می‌تواند عواقب تلخی را برایش به بار بیاورد.

هابز اطمینان دارد «هکسی» غول پیکر هرگز آسیبی به خانواده‌اش نخواهد زد. با این حال تصور داشتن چنین حیوانی در خانه برای هر کسی قابل هضم نیست.

هابز در این مورد می‌گوید: می‌دانستم «هسکی» بزرگ می‌شود اما نه تا این حد. من علاقمند به مارها هستم و می‌خواهم به مردم کمک کنم که این موجودات را درک کنند. اطمینان دارم که «هسکی» به فرزندانم آسیب نمی‌رساند. تنها نیاز او غذا، آب و گرما است و اگر مایحتاجش تأمین شود، خطری نخواهد داشت.

قوانین حیوانات اهلی انگلیس اجازه صدور مجوز برای نگهداری مارهای غیر سمی در آپارتمان‌ها را نمی‌دهد، بنابراین او مجبور است در صورت آگاه شدن همسایه‌ها نقل مکان کند.


 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه