کد خبر: ۵۳۳۹۴
تعداد نظرات: ۱ نظر

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی استان البرز با بیان این که نشان سیب سلامت وزارت بهداشت در کشور فروخته می‌شود گفت: سال‌های سال است که محصولات تراریخته به کشورمان وارد شده این در حالیست که این محصولات می‌توانند اثرات سوء در جامعه داشته باشند.

به گزارش حکیم مهر به نقل از تسنیم، «حجت‌الاسلام و المسلمین ارجمند» نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی استان البرز در اولین همایش حمکرانی با موضوع تهدیدات نوین بیولوژیک و بیوتروریسم اظهار کرد: در قرن‌های 17 و 18 در دنیا امپراطوری‌ها فعالیت می‌کردند اما در قرن 20 همزمان با فروپاشی امپراطوری‌ها نهادهای بین‌المللی ایجاد شد که این نهادهای بین‌المللی همان کار امپراطوری‌ها را دنبال می‌کنند.

وی افزود: در کشور ایران نیز عمده کارهایی که در بحث سلامت انجام می‌شود زیر نظر همین نهادهای بین‌المللی است که 5 هزار نهاد در این ارتباط در دنیا وجود دارد و فعالیت کشورها را کنترل می‌کند.

نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی استان البرز ادامه داد: در حال حاضر امپراطوری‌ها از طریق همین نهادهای بین‌المللی جدیدالتاسیس امپراطوری خودشان را ادامه می‌دهند به طوریکه در حال حاضر رفرنس‌های علمی ما در حوزه بهداشت مربوط به همان کشورهای استعمارگر است.

ارجمند تصریح کرد: در نظام سرمایه‌داری عمل به دنبال کسب سود خود است و شرکت‌های داروسازی از فعالیت خود دنبال شفا دادن بیماران نیستند بلکه برای کسب درآمد خود فعالیت می‌کنند.

وی ادامه داد: در علوم پزشکی جدید، شفای بیماران دنبال نمی‌شود بلکه تنها بیماری‌ها را کنترل می‌کنند به طوریکه مشاهده می‌شود بیماری‌هایی مانند دیابت و ام اس سال‌های سال ادامه دارد و تنها کنترل می‌شود. همچنین در کنار آن بیماری فرد گرفتار بیماری‌های دیگری نیز می‌شود.

وی اظهار داشت: نظام سرمایه‌داری به دنبال کلیدواژه کنترل است که ابزار آن همین سازمان‌های بین‌المللی هستند که کشورها را کنترل می‌کنند.

نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی استان البرز  گفت: بسیاری از شرکت‌های داروسازی ابتدا بیماری‌ها را ایجاد و به محض بروز بیماری‌ها در جوامع اقدام به فروش دارو و واکسن‌های مربوطه می‌کنند.

ارجمند اضافه کرد: پنتاگون آمریکا در مقطعی اعلام کرد که 800 بیماری را از آن دزیده‌اند که این به معنی آن است که پنتاگون قصد داشته آن بیماری‌ها را اشاعه داده و بعد از آن درمان و دارو و واکسن آنها را نیز بفروشد.

وی گفت: در شرایط کنونی جهان فرقی میان سازمان ناتو یا بهداشت جهانی وجود ندارد بلکه تنها تقسیم کار میان آنها صورت گرفته و به دنبال توطئه‌گری در دیگر کشورها هستند.

نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی استان البرز  گفت: در کشور خودمان از طب سنتی، اسلامی، سوزنی و ... حمایت نمی‌شود و نظام بیمه‌ای برای آن وجود ندارد و آنچه مورد توجه است تنها علمی است که مربوط به کشورهای سلطه‌گر است.

نشان سیب سلامت وزارت بهداشت در کشور فروخته می‌شود

ارجمند با بیان اینکه علم تحت ستم اقتصاد قرار گرفته است گفت: اقتصاد است که مشخص می‌کند چه محصولی سالم است و چه محصولی سالم نیست به طوریکه سیب سلامت را به محصولاتی می‌دهند که پول آن را پرداخت کرده باشند و حتی محصولاتی مانند نوشابه و سیگار در بازار عرضه می‌شود.

وی اظهار کرد: در محصولات صادراتی کشاورزی کشورمان مشخص نیست که کدام یک از آنها سالم و کدامیک غیرسالم هستند به طوریکه وقتی یک محصول صادراتی برگشت می‌خورد تازه متوجه ایرادات آن می‌شویم.

نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی استان البرز گفت: 10 هزار میلیارد تومان تنها در حوزه مبارزه با سرطان هزینه می‌شود که لازم است بخشی از این پول را در حوزه سلامت محصولات کشاورزی هزینه کنیم.

ارجمند با بیان اینکه نظام بهداشت تحت قیومیت نظام سرمایه‌داری قرار دارد گفت: هدف این نظام کسب سود بیشتر است و سلامت افراد مورد توجه قرار نمی‌گیرد.

وی در ادامه صحبت‌های خود با اشاره به آیات 204 و 205 سوره بقره اظهار کرد: در قرآن اشاره شده که افرادی می‌خواهند کشاورزی، محیط زیست و نسل شما را نابود کنند و در این باره هشدار می‌دهد و ما در شرایط فعلی نیز با این مشکلات کماکان مواجه هستیم.

نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی استان البرز  با اشاره به بروز سه دوره قحطی در ایران اظهار کرد: اطلاعات قحطی ایران در زمان احمدشاه قاجار هنوز در کشور انگلیس بعد از گذشت مدتی طولانی محرمانه است و این کشور حاضر نیست اطلاعات آن را بروز دهد در دو دوره دیگر نیز ایران دچار قحطی شد و در مجموع 16 میلیون نفر جمعیت به خاطر این موضوع جان خود را از دست دادند؛ در حالیکه چنین جنایتی در ایران رخ داده است دانشمندانی که با موضوع هولوکاست مخالفت می‌کنند از کار خود بیکار و با آنها برخوردهای شدیدی انجام می‌شود.

وی افزود: قبل از پیروزی انقلاب نظام سلطه به دنبال کنترل جمعیت در ایران نبود و این موضوع از سال 1365 شروع شد زیرا تا آن موقع خطری برای آنها نداشتیم. در آن مقطع 4 میلیون دلار برای کنترل جمعیت به ایران داده شد و اکنون ما با نظام کنترل جمعیت بی‌نظیری مواجه هستیم که نتایج آن در سال‌های آینده خود را نشان می‌دهد و با بزرگترین جمعیت پیر جهان مواجه خواهیم بود.

ارجمند گفت: در آن دوره که قصد کنترل جمعیت وجود داشت برخی از افراد اطلاعات غلطی به مسئولان و مدیران ارائه دادند و منجر به تصمیم‌گیری‌های اشتباهی در این خصوص شد.

وی خاطر نشان کرد سال‌های سال است که محصولات تراریخته به کشورمان وارد شده و مصرف می‌شود این در حالیست که این محصولات می‌توانند اثرات سوء در جامعه داشته باشند و حتی ناباروری ایجاد کنند.

نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی استان البرز افزود: قبل از برگزاری این جلسه حتی تهدید به عدم برگزاری این همایش و شکایت در دادگاه شدیم و علاقه‌ای به برگزاری این جلسه توسط برخی از افراد وجود نداشت.

 

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
دامپزشک
|
Netherlands
|
۱۱:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۲
1
0
اگر امام زمان هم بیاید بفرماید که محصولات تراریخته مشکلی ندارند باز هم عده ای می گویند خیر مشکل دارند.کدام مرجع رسمی و معتبر بین المللی اعلام کرده که محصولات تراریخته آسیب رسان هستند؟
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه