کد خبر: ۵۱۶۱۷
تعداد نظرات: ۳ نظر
 

زوایای جدیدی از ماجرای ساخت و سازهای گسترده در اراضی کشاورزی منطقه شاهنامه مشهد با ورود دادستانی باز شده است .

به گزارش حکیم مهر به نقل از تسنیم،  ماجرای زمین‌های کشاورزی اطراف منطقه شاهنامه در مشهدمقدس و زمینه‌سازی برای قطعه‌بندی و ویلاسازی در آنها تبدیل به سوژه‌ای داغ در فضای مجازی شده است.

زمین‌های کشاورزی که اره‌های غول‌پیکر به جان درختانش افتادند تا زمینه برای گسترش ویلاسازی در آنجا فراهم شود اما مالک پروژه در روند پیش بردن پروژه خود با مشکل روبرو می‌شود.

برای پیش بردن پروژه و از میان برداشتن موانعی که در مسیر آن وجود دارد؛ اما پای خودروهای لوکس و امضای طلایی به میان آمد و مالک پروژه برای پیشبرد قضیه سراغ مدیران وقت جهاد کشاورزی شهرستان مشهد رفت و تلاش می‌کند با ارائه خودروهای لوکس مجوزهای غیرقانونی برای ساخت‌وساز خود را دریافت کنند.

همکاری لازم از سوی یکی از مدیران وقت جهاد کشاورزی مشهد صورت می‌گیرد و ساخت و ساز دنبال و ویلاها به فروش می‌رسد و موضوع در دستور کار دادستانی قرار می‌گیرد.

بازپرس محمدعلی کمال زاده‌ بازپرس شعبه 217 دادسرای ناحیه 2 مشهد در این زمینه اظهار داشت: پس از اطلاع از ماجرا و انجام بررسی‌های قضایی مورد نیاز، دستور بازداشت مدیر پروژه صادر شد؛ فرد مذکور دستگیر و به شعبه منتقل و مورد بازجویی قرار گرفت و در پی آن وقتی ادله قضایی پیش روی او قرار گرفت همه چیز را لو داد و مدعی شد: در ازای صدور دستور خلاف قانون مدیر مذکور، برای او یک خودرو لوکس خریده و تحویل او داده است.

وی تصریح کرد: در ادامه دستور بازداشت وی هم صادر و مدیر متخلف دستگیر شد.

انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Japan
|
۲۰:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
0
0
یکی نیست
مورد زیاده
توجه کمه
اگر دقت شود خیلی از مدیران وزارت جهاد کشاورزی مشغول این کارند
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
0
1
خدا را شکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۷
0
0
جهادکشاورزی بااین طرحهایی که به مردم دادن پدرهمه رادراورده کسی که طرح داره ازجون خودشم سیرشده یکیش خودم جونم به لب رسیده ازبس اذیت میکنن خداازشون نگذره
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه