کد خبر: ۵۱۴۵۹
تعداد نظرات: ۳ نظر
 

رییس کل دادگستری استان گلستان گفت: مدیر غله گنبد کاووس و تعدادی از کارکنان سیلوی این شهرستان امروز با حضور رئیس کل دادگستری گلستان و دادستان مرکز استان در گنبد دستگیر شدند.

به گزارش حکیم مهر به نقل از میزان، «هادی هاشمیان» رییس کل دادگستری استان گلستان امروز در سیلوی گنبدکاووس گفت: این افراد نخاله‌ها و فضولات حیوانی را با گندم ترکیب و سپس روانه‌ سیلوی دولتی می‌کردند و از این راه میلیارد‌ها تومان به جیب زده بودند.

وی با بیان این که اعضای این شبکه با تلاش نیرو‌های امنیتی، اطلاعاتی و انتظامی شناسایی و دستگیر شدند افزود: این فساد در یک ماه گذشته و به صورت شبکه‌ای انجام شده است که تاکنون ٢۰۰ تن از این گندم‌های آلوده در چهارده کامیون شناسایی و ٩ نفر دستگیر شدند.

هاشمیان بیان کرد: همچنین یک مرغداری که در آن هزار کیسه نخاله و خاک گندم و فضولات حیوانی بود و کار ترکیب این فضولات با گندم در آن انجام می‌شد شناسایی و مالک آن هم دستگیر شد.

رییس کل دادگستری استان گلستان تاکید کرد: این گندم‌های آلوده پیش از ورود به چرخه‌ی غذای مردم منهدم شد.

به گفته وی، بررسی‌ها برای شناسایی دیگر اعضای این شبکه و برآورد فساد مالی این پرونده ادامه دارد.

 

انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
دامپزشک
|
Latvia
|
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۳۱
0
1
............ چه قد فساد توش موج میزنه ..در حالی که از سخت ترین گزینش های عقیدتی رو داره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۱
0
1
راه های دزدی تو این کشور مخصوصا توسظ صاحب منصبان و مدیران خیلی راحت تر از این هست طفلک ناشی بوده،خواسته بگه من از شما کمتر نیستم ولی توجه نکرده که هر راهی حتی دزدی و کلک بازی باید زیرکانه باشه.مثل مدیر سابق ................ باید زیرکانه عمل کنی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
0
0
اگر کسی جرمی را مرتکب میشود به خودش حواله کنند، مثلا کسی که گوشت خر میفروشد به خودش بخورانند و یا کسی که مواد غذایی فاسد و یا تقلبی را درست میکند به خودش و خانواده‌اش بخورانند و در این مورد خاص فضولات دامی را به این فرد و تمام مطلعین بخورانند مقداری به جنبه بازدارندگی جرم اضافه خواهد شد و تکرار این کارها کمتر خواهد شد.
با توجه به اینکه همین چند ماه پیش در اخبار بود که در استان فارس خاک و ماسه به گندم اضافه میکردند و دستگیری آن افراد به هیچ وجه جنبه بازدارندگی و تنبیهی برای این افراد نداشته است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه