کد خبر: ۵۰۲۹۳
تعداد نظرات: ۵ نظر
عضو دامپزشک کمیسیون کشاورزی مجلس:
«دکتر علی وقفچی» افزود: امیدوارم پس از سرکشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه، طرح استیضاح وزیر کشاورزی در جلسه علنی بررسی و رسیدگی شود ...

حکیم مهر: عضو دامپزشک کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: امیدوارم پس از سرکشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه، طرح استیضاح وزیر کشاورزی در جلسه علنی بررسی و رسیدگی شود.

به گزارش حکیم مهر به نقل از تسنیم، «دکتر علی وقفچی» با بیان اینکه طرح استیضاح محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی پس از سرکشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه از سوی متقاضیان پیگیری می‌شود، گفت: امیدوارم پس از سرکشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه، طرح استیضاح وزیر کشاورزی در جلسه علنی بررسی و رسیدگی شود.

وی با بیان اینکه وزیر جهاد کشاورزی در زمان وزارتش، برنامه مشخصی نداشته و سبب هدر رفت منابع این وزارتخانه شده است، افزود: با توجه به رویکردی که آقای حجتی داشته و تذکرات متعدد که از سوی نمایندگان به وی داده شده، متأسفانه وزیر به مسیر خود ادامه می‌دهد.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس داد: هرج‌و‌مرج در بازار برخی از محصولات کشاورزی که شاهد آن هستیم، به دلیل عدم  تصمیم‌گیری درست از سوی مسئولان به ویژه در حوزه وزارت کشاورزی است.

وقفچی با تأکید بر اینکه برخی از نمایندگان به این نتیجه رسیده اند که برای حل بسیاری از مشکلات در حوزه کشاورزی نیاز به نگاه علمی و منطقی است، اضافه کرد: متأسفانه آقای حجتی تا کنون تغییر رویکرد نداده بنابراین نمایندگان به این روند معترض هستند وکلای ملت معتقد هستند که این وزارتخانه به یک نیروی جوان، با انگیزه و مجهز به دانش روز نیاز دارد.

نماینده مردم زنجان در مجلس یادآور شد: جمعی از متقاضیان استیضاح در نامه‌ای به رئیس مجلس نیز خواستار این شده بودند که طرح استیضاح وزیر در جلسه علنی اعلام وصول و به آن رسیدگی شود.

 
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۲
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
0
0
وقفچی: برخی از نمایندگان به این نتیجه رسیده اند که برای حل بسیاری از مشکلات در حوزه کشاورزی نیاز به نگاه علمی و منطقی است.
فکر نمیکنید برای این نتیجه گیری کمی دیر شده؟!!!!
آقایان بعد 6 سال به این نتیجه رسیده اند که وزیر از ابتدا هم فاقد برنامه بوده است، جای تعجبه!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
چند دهه نه 6 سال !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
0
0
همه اش تبلیغ انتخاباتی است و لاغیر
ناشناس
|
Germany
|
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۸
0
0
حجتی ها خیلی خیلی زیاد داریم.سیستم گزینش رو باید کلا تغییر داد.وقتی در جامعه ای دزدی خیلی زیاد باشد مخصوصا در بین دولتی ها،دستگاه قضایی کلا به درد نخور باشد مردم اصلی همه ناراضی و مجلس بنا به صلاح دولت خاموش باشد،این کشور دیگه برای زندگی کردن مناسب نیست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
0
0
سیستم توزیع یارانه غیر مستقیم 15 میلیارد دلار به جیب گشاد دلالان فرو می رود عملا فساد آفرین است و بایستی به یارانه مستقیم اعتباری به مصرف کنندگان کالای پروتئینی تیدیل شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه