کد خبر: ۵۰۰۰۵

نازی ها در تلاش بودند تا به سگ ها آموزش های عجیبی ارائه کنند. برای مثال آنها در تلاش بودند به سگ ها راه رفتن یا مطالعه کردن را بیاموزند.

نازی ها در تلاش بودند تا به سگ ها آموزش های عجیبی ارائه کنند. برای مثال آنها در تلاش بودند به سگ ها راه رفتن یا مطالعه کردن را بیاموزند.

به گزارش حکیم مهر به نقل از انتخاب، با وجود گذشت بیش از نیم قرن از جنگ های جهانی و ظهور نازی ها، اما مطالعه رفتارهای عجیب آن ها هنوز هم می تواند باعث حیرت شود.

یکی از ایده های عجیب هیتلر در رابطه با حیوانات، تلاش برای استفاده از سگ ها در عملیات های جنگی محسوب می شود. او برنامه ریزی گسترده ای برای توسعه این تصمیم در ذهن داشت. هیتلر با اعتقاد بر این که سگ ها به صورت کامل با انسان سر و کار دارند، سعی داشت سگ ها را به شیوه ای آموزش دهد که بتوانند وظایف مختلفی را انجام دهند.

هیتلر را از کارشناسان و افسران درخواست کرده بود سگ ها را برای انجام وظایف مختلفی آموزش دهند. او امیدوار بود که این سگ ها همراه با افسران اس اس وظایف مختلفی را سر و سامان دهند و به نوعی مثل یک افسر اس اس انجام وظیفه کنند. هیتلر به طور خاص برای رسیدن به این هدف یک مدرسه سگ در هانوفر راه اندازی کرد. سگهای این موسسه که از سراسر آلمان کشف شده بودند برای برقراری ارتباط کلامی و وظایف مختلف آموزش می دیدند.

ناگفته پیداست که این ایده چندان کارامد نبود و در نهایت شکست خورد اما دیدگاه هیتلر در خصوص توانایی سگ ها تا مدت ها مورد توجه بسیاری از رسانه های آن زمان قرار گرفته بود و در مورد این موضوع مطالبی را منتشر می کردند. بسیاری از سران سیاسی جهان ایده هایی در مورد حیوانات داشتند که شاید بتوان ایده هیتلر را یکی از عجیب ترین ایده ها دانست.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه