کد خبر: ۴۸۹۵۵
تعداد نظرات: ۱ نظر

رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی، از  ارسال سه محموله کمک های نقدی، غیرنقدی و واکسن های این موسسه به مناطق سیل زده کشور خبر داد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی موسسه رازی، «دکتر علی اسحاقی» ضمن ابراز همدردی با هم وطنان آسیب دیده از سیل در سه استان کشور و تسلیت به بازماندگان این خادثه غمبار، گفت: تا کنون سه محموله شامل کمک های نقدی و غیرنقدی این موسسه در چند مرحله به این استان ها ارسال شده است.

 وی افزود: براین اساس دو محموله شامل 384 باکس 9 تایی آب معدنی یک و نیم لیتری، 384 تخته پتو، 300 کارتن کنسرو لوبیا 24 تایی، هزار بسته پوشک بهداشتی، 300 هزار بسته وسایل بهداشتی بانوان و 570 عدد شامپو ضد کک و کنه با سه دستگاه کامیون به استان خوزستان ارسال شده است.

 دکتر اسحاقی با بیان اینکه سومین محموله کمک های اهدایی موسسه رازی نیز شامل 238 تخته پتو و 450 باکس آب معدنی با یک دستگاه کامیون روز گذشته راهی شهرستان معمولان استان لرستان شد، یادآور شد: پیش از این جمعی از کارکنان موسسه رازی حقوق یک روز خود را به هم وطنان درگیر سیل اهدا کردند و هزينه برپایی جشن نیمه شعبان امسال در این موسسه نیز برای کمک به این مناطق اختصاص یافت.

 رئیس موسسه رازی همچنین از تحویل واکسن های دامی رایگان به سازمان دامپزشکی کشور و اداره کل دامپزشکی استان گلستان خبر داد و گفت: به منظور جلوگیری از شیوع بیماری های دامی در مناطق سیل زده کشور، 300 هزار دوز واکسن دامی آنتروتوکسمی رایگان از طرف موسسه رازی به این مناطق ارسال شد.

دکتر اسحاقی تاکید کرد: این موسسه همچنین در راستای وظیفه امداد رسانی به هم وطنان آسیب دیده از سیل، حجم واکسن های بهادار خود در سه استان گلستان، لرستان و خوزستان را افزایش داد و واکسن بهادار بیشتری به این مناطق اختصاص داده شده است.

به گفته رئیس موسسه رازی، تعاونی تولیدی – توزیعی رازی نیز ضمن اعلام آمادگی برای کمک رسانی به مناطق سیل زده، مقداری واکسن شاربن در اختیار هر سه استان درگیر سیل قرار داد.


انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Canada
|
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۵
0
0
تاریخ گذشته نبوده که؟!
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه