کد خبر: ۴۷۵۵۴
تعداد نظرات: ۴ نظر


آیین اختتامیه نهمین جشنواره دانشگاهی حرکت دانشگاه فردوسی مشهد، ویژۀ معرفی و تقدیر از انجمن های علمی برتر در سطح دانشگاه، شامگاه 28 بهمن 1397، با حضور «دکتر کافی» رئیس دانشگاه، «مهندس عسکری» مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مدیران دانشگاه و دانشجویان عضو انجمن‌های علمی مختلف در تالار مرحوم دکتر رحیمی زاده این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش حکیم مهر، در این دوره از جشنواره انجمن های علمی دانشکده دامپزشکی با 6 عنوان برتر ضمن تکرار موفقیت دوره های گذشته توانستند در صدر انجمن های علمی علمی دانشگاه فردوسی قرار گیرند و موفق به کسب عنوان انجمن علمی برگزیده نهمین جشنواره دانشگاه ی حرکت برای چهارمین دوره متوالی شوند. عناوین کسب شده در این دوره به شرح زیر می باشد:

۱.انجمن برگزیده دانشگاه فردوسی مشهد توسط انجمن علمی دامپزشکی

۲.انجمن علمی برگزیده در بخش آموزشی توسط انجمن علمی دامپزشکی

۳.انجمن علمی برگزیده در بخش ترویجی توسط انجمن علمی دامپزشکی

۴.انجمن برگزیده در بخش فعالیت خلاقانه علمی توسط انجمن علمی سلامت گله های شیری

۵.انجمن شایسته تقدیر در بخش ویژه(فعالیت با رویکرد محیط زیستی) توسط مجموعه انجمن های علمی دانشکده دامپزشکی

۶.کسب جایزه ویژه بنیاد دانشگاهی فردوسی در بخش ایفای مسئولیت اجتماعی توسط محموعه انجمن های علمی دانشکده دامپزشکی

۷.کسب نشان لیاقت دانشگاه فردوسی مشهد توسط عضو شورای دبیران انجمن های علمی دانشکده دامپزشکی

فعالیت انجمن های علمی در این دانشکده با تاسیس انجمن علمی دامپزشکی در سال 1374، به عنوان یکی از اولین انجمن های علمی دانشگاه فردوسی مشهد و کشور، با هدف افزایش تعاملات علمی، کمک به فرآیند آموزش دامپزشکی و توانمندسازی دانشجویان این رشته، توسط عده ای از دانشجویان فعال و نخبه آغاز شد.

در حال حاضر این دانشکده دارای 6 انجمن علمی می باشد که تاکنون موفق به کسب عناوین مختلف دانشگاهی و ملی شده اند. در این انجمن ها مجموعا تعداد 380 دانشجو در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری تخصصی و دکتری عمومی، عضویت داشته و به فعالیت مشغول هستند.
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
دانشجو
|
United Kingdom
|
۱۹:۲۶ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۵
1
1
ضمن تبریک و خدا قوت.
کاش حداقل یک درصد این فعالیت های بزرگنمایی شده و نمایشی به نیاز و اولویت های جامعه و حداقل مشهد می پرداخت.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۱ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۶
0
1
متاسفانه تمام فعالیت ها نمایشی هست و هیچ فایده ای برای آینده این دانشجویان جوان نداره و در نهایت هم موجب پشیمانیشون می شه
ناشناس
|
United States
|
۰۵:۳۱ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۷
1
0
تلاش و پویایی در بین دانشجویان دامپزشکی در سراسر ایران قابل تقدیر و ستایش است. جای خوشحالی دارد که هر روز در کنار خبرهای بد صنفی خبرهای خوبی از موفقیت های دانشجویان دامپزشکی در سراسر کشور می شنویم. در شرایطی که اکثر جریان ها ناامیدی را به این جوانان تزریق می کنند داشتن انگیزه برای فعالیت فوق برنامه در راستای علوم مرتبط با دامپزشکی کار بزرگی است که عده ای به جای ناامیدی و وقت تلف کردن به آن می پردازند. قطعا آینده دامپزشکی کشور از آن این چنین افراد با انگیزه و مسئولیت پذیر می باشد.
ناشناس
|
United States
|
۱۵:۵۱ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۷
0
0
تبریک فراوان به انجمن های علمی دانشکده دامپزشکی به راستی که گل کاشتند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه