کد خبر: ۴۷۲۰۶
تعداد نظرات: ۱ نظر


نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: باید توزیع گوشت به صورت اینترنتی برداشته شود زیرا خریدار نمی‌تواند کیفیت گوشت را مشاهده کند و امکان کنترل قیمت نیز وجود ندارد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از خانه ملت، «جلال محمودزاده» در خصوص توزیع گوشت گرم قرمز از طریق فروشگاه‌های اینترنتی، گفت: فروش گوشت قرمز به صورت اینترنتی پاک کردن صورت مسئله است، چرا که همه مردم به اینترنت دسترسی ندارند و به جای اینکه مشکل و دلیل ازدحام را حل کنند فروش را اینترنتی کرده‌اند تا در مقابل فروشگاه‌ها تجمع نکنند درحالی که مشکل کماکان ادامه دارد.

باید تعداد فروشگاه‌های توزیع کننده گوشت افزایش پیدا کند

نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه به جای درمان بیماری گرانی گوشت قرمز تنها مرفین تزریق کرده‌اند و مشکل به صورت اساسی درمان نشده است، ادامه داد: فروش اینترنتی گوشت نه تنها نتیجه مطلوب را ندارد بلکه معضل و مشکلات را نیز افزایش می‌دهد، باید تعداد فروشگاه‌های توزیع کننده گوشت افزایش پیدا کند.

توزیع گوشت از انحصار خارج شود

وی با تاکید بر اینکه باید توزیع گوشت از انحصار خارج شود و در تمامی مناطق و محلات فروشگاه‌هایی نیز که دارای امکانات کم هستند وارد چرخه توزیع گوشت ارزان قیمت قرار بگیرند، عنوان کرد: وزارت جهاد کشاورزی با توزیع گوشت به صورت اینترنتی ریشه مشکل را خشک نکرده و تنها قصد دارد انتشار تصاویر مقابل درب فروشگاه‌ها را مدیریت کند.

دام مولد وارد و در میان دامپروران توزیع شود

عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انحصار موجود در زمینه تنظیم بازار باید برداشته شود و تعداد عاملین توزیع گوشت افزایش پیدا کند، گفت: باید به میزان نیاز بازار داخلی گوشت تهیه و اجازه قاچاق دام به خارج از کشور داده نشود، لازم است تا دام مولد وارد کشور شود و بین دامپروران و کشاورزان با تسهیلات ارزان قیمت توزیع شود.

انحصار در واردات گوشت برداشته شود

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه باید استرس و نگرانی بین مردم به واسطه افزایش قیمت گوشت قرمز کاهش پیدا کند، ادامه داد: با توجه به وضعیت کنونی و نزدیک شدن سال جدید در ایام نوروز به شدت دچار مشکل می‌شویم کمبود گوشت قرمز در بازار رخ می‌دهد، باید انحصار در واردات گوشت برداشته شود و اجازه بدهند شرکت‌های جدید نیز واردات انجام دهند.

واردکنندگان کمتر از نیاز بازار گوشت وارد بازار می‌کنند

عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در پایان با تاکید بر اینکه با وجود انحصار در زمینه واردات گوشت قرمز کمتر از نیاز بازار واردات صورت می‌گیرد، خاطرنشان کرد: باید توزیع گوشت به صورت اینترنتی برداشته شود زیرا خریدار نمی‌تواند کیفیت گوشت را مشاهده کند و امکان کنترل قیمت نیز وجود ندارد


 
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
مردم بی دفاع ، بی حامی ، بی نماینده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۱
0
0
بعضی ها خائنین فقط دنبال ایجاد نارضایتی عمومی اند. از آب گل آلود راحتتر میشه ماهی گرفت و هیچ کسی هم بویی نمیبره . تو این شیر تو شیری خیلی ها چیزی گیرشون نمیاد و خیلی ها نمیدونن کجا گوشتها رو انبار کنن.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه