کد خبر: ۴۴۸۰۶
تعداد نظرات: ۴ نظر
 

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان رباط کریم از پلمب یک واحد کارگاه قطعه بندی و فرآوری گوشت در این شهرستان به علت تقلبات گسترده و فعالیت غیربهداشتی خبر داد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان رباط کریم و بهارستان، «دکتر سلوکانه» با اعلام این خبر افزود: در بازدید سر زده بازرسان بهداشتی این اداره ازیک کارگاه بسته بندی گوشت و مرغ در شهرک صنعتی نصیر شهر، مقادیر زیادی سنگدان مرغ در سالن تولید واحد کشف شد که پس از نمونه برداری از محصولات گوشت چرخ‌کرده تولیدی، استفاده از سنگدان مرغ در تهیه گوشت چرخ‌کرده و با آلودگی بالای میکروبی و غیر قابل مصرف انسانی محصولات از طرف آزمایشگاه مورد تایید قرار گرفتت.

وی افزود: با ارسال پرونده به دادستانی شهرستان دستور پلمپ و تعطیلی واحد از طرف قاضی پرونده صادر گردید که با همکاری نیروی انتظامی شرکت مذکور پلمپ و ادامه فعالیت آن جلوگیری شد.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان رباط کریم در ادامه گفت: ضمنا درخواست معدوم سازی حدود ۵ تن محصولات تولیدی ضبط شده همراه با ابطال پروانه تولید گوشت چرخ‌کرده از مرجع قضایی درخواست شده است؛ همچنین به دلیل تقلب و کم فروشی صورت گرفته این پرونده به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان نیز ارجاع گردید 

دکتر سلوکانه  ضمن اخطار جدی به افراد سودجو و متخلف اعلام کرد: اداره دامپزشکی در مورد سلامت و امنیت غذایی جامعه هیچگونه مسامحه ای ندارد و با همراهی مرجع محترم قضایی برخورد قاطع مطابق قانون بعمل می آورد.

 وی از شهروندان خواست، مواد پروتئینی مورد نیاز خود را از مراکز معتبر تهیه کنند و در صورت مشاهده تخلفات بهداشتی مراتب را به شماره تلفنهای 56414959اطلاع دهند.

 
 
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۲
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۴
0
0
مقادیر زیاد سنگدان ! سپس اعلام ۵ تن ! ضد و نقیض گویی !کاشکی صورتجلسه ارسالی به دادستان رو هم میزاشتید .................
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۵
0
0
امیدوارم همچین شرکتهای متقلبی دوباره با زد وبند باز نشن ....
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۹:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۵
0
0
مسول فنی شرکت هم باید دادگاهی شود جوابگوی مردم فقیر که با بدبختی یک کیلو گوشت میخرن نمیدون که سنگدان مرغ واشغال گوشت هست هم صاحب شرکت وهم مسول فنی باید شدیدا مجازات شوند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۱
0
0
حتمامجازات میشوندعموجان ایناتمام فیلم و عکس فقط گرفته بشه بعدازاون یک ساعت نمیکشه شرکت بازمیشه وهمه باهم شاد وخوشحال میرن میگن ومیخندند
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه