کد خبر: ۴۴۷۹۱رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی از اعلام نتایج قبولی‌های قطعی ذخیره‌های زیرگروه پزشکی و رشته دامپزشکی خبر داد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از ایسکانیوز، «دکتر امیررضا شاهانی» رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: با توجه به استقبال فراتر از انتظار داوطلبان زیر گروه پزشکی و رشته دامپزشکی پس از اعلام نتایج ذخیره‌های این مجموعه و به منظور رعایت عدالت و همچنین ارج نهادن به درخواست‌های عده کثیری از داوطلبان، مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی پس از جمع آوری فرم‌های شماره ۱۵ پر شده توسط داوطلبان از واحدها اقدام به پردازش مجدد همه انتخاب‌های زیر گروه پزشکی و رشته دامپزشکی داوطلبان کرد.

دکتر شاهانی افزود: داوطلبانی که فرم شماره ۱۵ را در مرحله اعلام ذخیره‌‌ها پر کرده بودند، در واقع برای تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی اعلام آمادگی کرده بودند. بدین ترتیب با پردازش همه اولویت‌های انتخابی زیر مجموعه مذکور نتایج قطعی این مرحله استخراج شد و بر روی سامانه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.azmoon.org اعلام شد.

وی گفت: افرادی که در این مرحله قبولی قطعی آنها در یکی از رشته محلهای دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شده، می توانند از روز سه شنبه ۲۴ مهرماه لغایت یکشنبه ۲۹ مهرماه به واحد دانشگاهی محل قبولی مراجعه کنند.

همچنین داوطلبانی که در مرحله اعلام ذخیره اقدام به واریز شهریه کرده اند، چنانچه تمایل به تحصیل در رشته محل اعلامی جدید نداشته باشند دستور العملی به واحدهای دانشگاهی ابلاغ شده که در اسرع وقت نسبت به استرداد شهریه آن‌ها اقدام کنند. عزیزانی هم که در محل جدیدی پذیرفته شده­اند، طبق دستور العمل ابلاغی در صورتی که شهریه پرداخت کرده باشند، شهریه آن‌ها بین دو واحد جا به جا می‌شود.

دکتر شاهانی خاطرنشان کرد: برای مساعدت با داوطلبانی که پذیرفته نشدهاند یا تمایل به تحصیل در رشته‌ای که پذیرفته شده‌اند، ندارند، سامانه رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی (پذیرش بر مبنای سوابق تحصیلی) مجددا از امروز دوشنبه ۹۷/۷/۲۳ باز شد و تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۹۷/۷/۲۷ برای انتخاب رشته داوطلبان باز خواهد بود. در این سامانه این مزیت وجود دارد که داوطلبان مستقل از گروه آزمایشی خود می‌توانند در هر یک از گروه‌های آزمایشی و حتی در چند گروه آزمایشی اقدام به انتخاب رشته کنند.

وی در پایان گفت: سامانه مرکز بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس www.bazresi.iau.ir/preazmoon   آماده دریافت گزارش‌های داوطلبان و حل مشکلات احتمالی است.نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه