کد خبر: ۴۴۵۶۲
تعداد نظرات: ۵ نظر
با انتخاب اعضای هیأت مدیره شرکت فایزر:
«دکتر آلبرت بورلا» ۵۶ ساله یونانی‌الاصل بوده و دارای مدرک دکترای دامپزشکی و PhD بیوتکنولوژی تولید مثل از دانشکده دامپزشکی دانشگاه آریستوتل یونان می‌باشد ...
 

حکیم مهر: یک دامپزشک، مدیرعامل آتی بزرگترین شرکت داروسازی جهان شد.

به گزارش حکیم مهر، اعضای هیات مدیره شرکت فایزر «Pfizer » در تاریخ 9 مهرماه «دکتر آلبرت بورلا» (Albert Bourla ) ۵۶ ساله را به عنوان مدیرعامل آتی این شرکت انتخاب نمودند.

وی که دارای بیش از 25 سال سابقه کار در شرکت فایزر است، از ابتدای سال جدید میلادی به عنوان مدیرعامل جدید مشغول به کار خواهد شد و و «یان رید» (Ian Read ) مدیرعامل فعلی در سمت مدیر اجرایی فایزر فعالیت خواهد نمود.

«دکتر آلبرت بورلا» یونانی الاصل بوده و دارای مدرک دکترای دامپزشکی و PhD بیوتکنولوژی تولید مثل از دانشکده دامپزشکی دانشگاه آریستوتل یونان می باشد.

وی در سال 1993 به عنوان مدیر فنی کشور یونان به بخش دامپزشکی شرکت فایزر پیوست. سمت های او در اروپا به تدریج رو به افزایش گذاشت تا اینکه در سال 2001 به دفتر مرکزی شرکت فایزر در نیویورک پیوست و در سمت مدیر بازاریابی دامپزشکی منطقه ای آمریکا مشغول به کار شد.

دکتر بورلا در سال 2004 به عنوان نایب رئیس بازاریابی محصولات جدید و توسعه تجارت شرکت فایزر منصوب شد و در سال 2006 مدیر منطقه ای اروپا، آفریقا و خاورمیانه شد؛ در سال 2009 بخش آسیا پاسیفیک هم به مسئولیت وی افزوده شد.

پیش از انتخاب دکتر بورلا به عنوان مدیرعامل آتی شرکت فایزر، وی در سمت رئیس بخش جهانی واکسن ها، داروهای سرطانی و سلامت مصرف کنندگان این شرکت مشغول به فعالیت بوده است.

 
 
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
دکتر بدیعی
|
Netherlands
|
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
0
0
خوب گیریم پدر تو بود فاضل از فضل پدر توراچه حاصل
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
0
0
شخصی گوسفندی خرید و به شخصی که هزار گوسفند داشت داد تا برایش نگهدارد . دامدار برای کمک به او پذیرفت
مالک یک گوسفند در محافل عنوان می کرد من با فلانی شریکم و ۱۰۰۰۱ گوسفند داریم
موقعیت دامپزشکی ایران در دنیا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
0
0
این نشون می‌ده ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دامپزشکی چقدر در بدنه سلامت کشورهای پیشرفته وارد شده که یک دامپزشک مدیر عامل بزرگترین شرکت داروسازی جهان می‌شود. دقیقاً برعکس ایران که چندسال پیش رییس سازمان غذا و دارو از سازمان دامپزشکی خواست که در شرکتهای دارویی دامپزشکی و داروخانه های دامپزشکی از دکتران داروساز هم بعنوان مسئول فنی استفاده کنند!!!!!!!!
ناشناس
|
-
|
۱۳:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۴
0
0
احسنت به امید موفقیتهای روز افزون دامپزشکان و تلاشگران عرصه دامپزشکی.....
خواننده
|
Switzerland
|
۱۸:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
0
0
دامپزشکی در حد و اندازه خودش در کشور جایگاه دارد و چه بسا بسیاری از سازمان ها و حتی معاونت های رییس جمهوری ندارند بهرحال قانون دارد ,روز ملی دارد ,...
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه