کد خبر: ۴۱۹۲۵
تعداد نظرات: ۱ نظر
 

حکیم مهر: در پی انتشار خبر «مسئولین فنی و ناظران بهداشتی دامپزشکی باید چقدر مالیات پرداخت نمایند؟» در حکیم مهر، روابط عمومی انجمن صنفی مسئولین فنی و ناظرین بهداشتی دامپزشکی استان اصفهان طی یادداشتی، به ارائه توضیحاتی در این خصوص پرداخت که ضمن تشکر، عیناً به استحضار مخاطبین محترم می رسد.

متن این جوابیه، به شرح زیر است:

مدیریت محترم سایت وزین حکیم مهر،

با درود و احترام، پیرو عنوان خبری «مسئولین فنی و ناظران بهداشتی دامپزشکی باید چقدر مالیات پرداخت نمایند؟» مورخ هفدهم اردیبهشت ماه 97  مندرج در بخش عمومی سایت حکیم مهر، به استحضار می رساند که انجمن صنفی مسئولین فنی و ناظرین بهداشتی دامپزشکی استان اصفهان با عنایت به رسالت خود در جهت اعاده حقوق اعضای انجمن در امور حقوقی حوزه کاری، همزمان با لزوم صدور پروانه الکترونیک همکاران توسط سازمان دامپزشکی کشور و در نظر گرفتن مراحل صدور پروانه مذکور، و بویژه لزوم ابطال تمبر مالیاتی که به نوعی همکاران را مستقیماً به عنوان مؤدیان مالیاتی و مشمول ماده 95 قانون مالیات های مستقیم بویژه بند ب می شناسد، با همکاری و رابطه اداره کل دامپزشکی استان اصفهان نسبت به تعیین تکلیف وضعیت شمول مالیاتی اعضا اقدام نموده و روند نامه نگاری ها و پاسخ های سازمان مالیاتی و اداره کل دامپزشکی استان اصفهان به پیوست وجود دارد و نشان از آغاز بررسی و پیگیری موضوع بصورت مکتوب و جلسات متعدد منجر به صدور نامه اداره کل در تاریخ 27/9/1396 به اداره کل امور مالیاتی استان اصفهان گردیده و از طرفی خبر مربوط به نامه اخیر اداره مالیات اصفهان در سایت انجمن به کدخبری «مسئولین فنی و ناظرین بهداشتی مشمول قوانین مالیات بر حقوق / تعیین تکلیف وضعیت پروانه های بهداشتی مسئولین فنی و ناظرین بهداشتی» مورخه دهم اردیبهشت 1397 و نشانی اینترنتی http://yon.ir/maliatvet درج گردیده است و نامه اخیر، دقیقاً در پاسخ به آخرین پیگیری انجمن در تاریخ 26/10/96 در خصوص ارائه ادله جهت رفع ابهام صادر گردیده است.

البته لازم به ذکر است که تیتر خبر بار معنایی در خصوص ارجاع نامه سازمان مالیاتی به پرداخت مالیات از نظر کمّی  دارد، حال آنکه مقصود از پیگیری ها و بررسی ها مشخص شدن وضعیت شمول مالیاتی همکاران و کیفیت این مشمولیت داد.

بدینوسیله مراتب به حضورتان ارسال می گردد تا ترتیبی اتخاذ فرمایید تا در خبر درج شده در آن سایت محترم تلاش و پیگیری انجمن لحاظ گردیده و جوابیه نیز جهت آگاهی عموم در سایت بازتاب یابد.

روابط عمومی انجمن صنفی مسئولین فنی و ناظرین بهداشتی دامپزشکی استان اصفهان

 
 
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۱
0
0
این از بدیهیات است که مسوول فنی کارگر محسوب شده و معاف از مالیات می باشد.برخلاف کلینیسینها و سایرین
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه